Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Patik Ayakkabı

Bebek patiklerinden çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Tığ işi ile örgü ayakkabı modelleri olarak hazırladığımız tariflerden. 0 – 3 aylık bebek patikleri olarak hazırladık. Taban sayılarını, taban ölçülerini ayarlayarak daha büyük bebekler için de örebiliriz. Kendimiz için yetişkinler içinde örebiliriz. Taban ölçülerini ayarlamak için ayağımızın cm olarak ölçüsünü alalım. Tur sayılarını artırarak aynı ölçüde örelim. Daha sonra üst kısmını örmeye başlarız. Yazlık örgü patik modelleri olarak kullanabilirsiniz. Pamuklu ipler, merserize ipler kullanabilirsiniz. Kış için ise yünlü ipler tercih edebilirsiniz. Ölçüler iplerin kalınlık ve inceliğine göre değişeceği için bu konuda dikkat etmeniz gerekir. Bebek patikleri yapılışı açıklamalı örgü modelleri videolu olarak hazırladığımız keyifli örgülerden. Erkek çocuk patik yapımı kız çocuk patik modelleri olarak örebiliriz. Yetişkin erkek ve kadınlar içinde örebiliriz. Aynı modeli uyarlamamız gerekiyor. Bebek patik ayakkabı için aşamalara geçelim.

Tığ ile Bebek Patiği Nasıl Örülür?

Bebeklerimizin ayaklarında çok şık duracak bir patik modeli anlatımı hazırladık. Tığla ördüğümüz iki renkli örgü modellerinden. İki renkli patik modellerinden. Bağcığıyla göz alıcı güzellikte olan patiklerden. Bu modeli görünce hemen kendinize de örmek isteyeceksiniz. Örgü makosen ayakkabı şeklinde duran bir model. Kız ve erkek bebeklere göre ayarlayarak örebilirsiniz.

Bebek Patik Ayakkabı 1

Bebek Patik Ayakkabı

Gri ve yeşil tonlarında örülmüş kahverengi bağcıklar kullanılmış. Ortaya şahane bir patik patik ayakkabı modeli çıkmış. Şimdi detaylarıyla bebek patiği nasıl örülür izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler