Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Erkek Çocuk Patik Yapımı

Bebek patiklerinden güzel bir tarifle devam ediyoruz. Patiğin altını ister örgü tabanlık, ister keçe tabanlık ister videoda olduğu gibi hazır tabanlıklar üzerine kurabilirsiniz. Erkek çocuk patik yapımı alt tabanı ayarlayarak her yaşa göre örebiliriz. Örgü ayakkabı modelleri, örgü patik ayakkabı modelleri gibi çok şık duran bir örnek. Sık iğnelerle, fıstıklarla yaptığınız patiği çok sevecek, keyifle öreceksiniz. Çocuklarınızda çok severek kullanacaklar. Kış boyu ayakları sıcacık olacak. Erkek çocuğu patik modeli tığla ördüğümüz örneklerden. Tabanlı erkek patik modelleri arasında birkaç modelden daha bahsedelim. Parmak arası terliğin üst kısmını keserek ayakkabı örmüştük. Detaylara örgü çocuk ayakkabısı yapılışından ulaşabilirsiniz. Az sonra paylaşacağımız patik için yine çocukların ayak ölçülerine uygun parmak arası terlikleri tabanlık olarak kullanabilirsiniz. Bebek patikleri yapılışı açıklamalı örgü modelleri giyildiğinde çok şık duruyor. Hadi şimdi nasıl örüldüğüne geçelim.

Erkek Çocuk Patik Modelleri ve Yapılışı

Erkek çocuk patik yapımı yeşil rengiyle dikkat çekici modellerden. Düğmesiyle, modeliyle göz dolduruyor. Hemen benden ör bir tane diyor. Torunlara, çocuklara hemen örmelik modellerden. Bebek patiklerini örerken birçok ip seçeneği var. Onlardan kesemize uygun olanları tercih ederek en güzel patikleri örebiliriz.

Erkek Çocuk Patik Yapımı

Erkek Çocuk Patik Yapımı 1

Erkek Çocuk Patik Yapımı 3

Erkek Çocuk Patik Yapımı 2

Ve harika patik bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Muhteşem değil mi. İster sade ister düğmeli olarak örmek isteyebilirsiniz. Eğer modelin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen alttaki videoya tıklayabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Kaynak : https://www.instagram.com/nazli_nin_dunyasi/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler