Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çapraz Bağcıklı Bebek Patiği Yapılışı

Bebek örgü modellerinden çok hoş örmesi keyifli fare dişi örgü modelini kullandığımız patik yapılışı hazırladık. Tek renk bebek patik modelleri olarak da örebilirsiniz modeldeki gibi 2 renkli patik modelleri olarak da örebilirsiniz. Bebek patiklerinde beğendiğiniz tığ işi örnekleri ve şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Mesela fare dişi örneğini bebek hırkalarında, bebek yeleklerinde kullanıyoruz. Fakat bebek patiklerinde de kullandığımızda çok güzel oluyor. Tıpkı az sonra öreceğimi şiş örgü bebek patiğinde olduğu gibi. Amigurumileri patik yapımında kullanabilirsiniz. Tıpkı havuçlu tavşan bebek patik yapılışında olduğu gibi. Converse ayakkabıları çok seviyoruz. Converseleri örgülerimize de yansıttık. Eğer patiklerde converse örmek istiyorsanız bebek converse patik yapımını inceleyebilirsiniz. İki renkli kolay bebek patik yapılışı yine ilginizi çekecek modeller arasında. Gelelim şimdi çok beğeneceğimiz battaniyelerden, hırkalardan kalan iplerle öreceğimiz çapraz bağcıklı bebek patiği yapılışını öğrenelim.

Çapraz Bağcıklı Bebek Patiği Nasıl Örülür?

Haraşo örgüler, pirinç örgüler, burgular, saç örgüleri, ahududu örneği, fare dişi gibi çıtı pıtı örgüler kullanarak çok güzel patikler örüyoruz. Çapraz bağcıklı patik örüyoruz. Bot şeklinde örebiliriz. Düz bağcıklı, püsküllü patikler örebiliriz.

Çapraz Bağcıklı Bebek Patiği Yapılışı

İki renkli çapraz bağcıklı bebek patiği yapılışı tamamlanınca yukarıdaki gibi olacak. O halde hemen anlatıma geçelim. Son olarak videoyu izliyor ve nasıl örüldüğünü öğreniyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler