Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kuzulu Patik Yapımı

Bebek patiklerinden çok güzel bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada popcorn örgü modelleriyle yapılmış kuzulu patik yapımı var. Bebek battaniyesinden, bebek hırkalarından artan iplerle kuzulu patik yapımını örebiliriz. Tığ işi örgü modelleriyle, şiş örgü örnekleriyle çok güzel bebek patik modelleri ördük. Kuzulu patik yapımı onlardan biri. Erkek çocuk patik yapımı olarak örebilirsiniz. Kız çocukları için patik modelleri de örebilirsiniz. Bebek patikleri yapılışı açıklamalı örgü modelleri anlatımı videolu olarak hazırlandık. Popcorn örgü modelini artık biliyoruz. Birçok model ördük. Tasarladık. Şimdi tığ işi bebek patik yapımında kullanacağız. Popcorn yerine fıstık örgü modelini de kullanabilirsiniz. Sizlere nasıl kolay geliyorsa o şekilde örebilirsiniz. Örgü ayakkabı patik için hemen tarife geçiyoruz.

Kuzulu Bebek Patiği Nasıl Örülür?

Kara kuzular ak kuzular deseniyle birçok renk ile çok güzel bebek patikleri örebiliriz. Kuzulu patik yapımı için beyaz ve bej rengi iplik kullanıyoruz. Elinizde olan ipleri bebek patiklerini örmek için kullanabilirsiniz. Önceki içeriklerde ve yeni içeriklerimizde en güzel bebek patik modellerini bulabilirsiniz.

Kuzulu Patik Yapımı

Patik oldukça sevimli. Minik ayaklara çok yakışacak. Kuzulu patik yapımı detaylı anlatımı videoda. Gelin şimdi videoya geçip hemen kuzulu patik nasıl örülür öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler