Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Renk 5 Şiş Patik Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında bu kez 5 şiş patik modellerine bir model ekliyoruz. Tek renk patik giymeyi sevenler, çeyizlik patik modelleri örmek isteyenler için çok güzel bir model. Tek renk 5 şiş patik yapılışı çok şık ayakta çok güzel duran modellerden. Lif modelleri gibi patik modelleri de çeyizlerde mutlaka bulunuyor. Tığ işi patik modelleri, şiş örgü patikler, tunus işi patik, babet patik modelleri gibi örnekleri örüyoruz. Benim de çeyizimde 5 şiş patik modellerinden çok. Severek kullanıyorum. Kışın ayaklarımı sıcacık tutuyor. Çeyizimde bulunan örgü patik modellerini incelemek isterseniz 5 şiş patik modelleri ve örneklerini inceleyebilirsiniz. 5 şiş patiklerde yine tek renk desenli örülmüş modellerden örmek isterseniz beş şiş patik modellerini inceleyebilir kendi ayak ölçünüze uygun şekilde örebilirsiniz. Renkli, ajurlu örgü modelleriyle patikler örmek isteyenler beş şiş patik örneğini inceleyebilirler. Rengi de modeli de çok güzel olan patiklerden. Daha kolay daha çok model anlatımı için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi tek renk 5 şiş patik yapılışını öğrenelim.

Beş Şiş Patik Nasıl Örülür?

Burundan başlayarak topuk kısmına doğru ilerleyerek örülen güzel bir patik hazırladık. Delikli örgü modelleri kullanılarak örülen patik çok şık duruyor. Sizde beğendiğiniz örnekleri kullanabilirsiniz. Ayrıca patikte ayakkabı görüntüsü veren bantlar örüyoruz.

Tek Renk 5 Şiş Patik Yapılışı

Şimdi patiği tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok şık çok güzel çok zarif. Eğer sizde beğendiğiniz ve örmek istiyorsanız tek renk 5 şiş patik yapılışına geçelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler