Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Patik Nasıl Örülür?

İki renkle iki şişle patik nasıl örülür anlatan güzel bir video hazırladık. Bu model siyah beyaz renklerle de çok güzel duracaktır. Patik modellerimiz arasına süper bir örnek hazırlıyoruz. Duruşu çok güzel. Hemen örmek isteyeceksiniz. Şiş örgü patik modellerinden kolay ve şık modellerin anlatımlarını tercih ediyoruz. Çok kolay bir şekilde örüp hemen kullanıma hazır hale getiriyoruz. Kendimiz kullanıyoruz. Çeyizlere örüyoruz. Hediye olarak örüyoruz. Satış yapıp ev bütçesine katkıda bulunuyoruz. Örgü patik modellerinden şiş ile ördüğümüz, tığ ile ördüğümüz birçok örneğimiz var. Bu modellerin yapılışını sizlere bazen resimli bazende videolu olarak hazırlıyoruz. İki şişle patik modellerinden birazdan anlatımını paylaşacağımız modelde aynı şekilde videolu modellerden. Tüm detaylarına videodan ulaşabilir ve keyifle örebilirsiniz.

İki Şişle Yapılan Patik

Beğendiğiniz marka patik iplerini kullanabilirsiniz. Ve patik iplerinize uygun şişlerle patiğinizi örebilirsiniz. Patik için 2 renk ip kullanacağız. Dikişsiz patik modellerinden. İki şişle patik nasıl örülür sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. İlk rengimizle şişimize 18 ilmek atarak başlıyoruz. 37 numara ayak için uygun. 38 ayak 20 ilmek ile 39 ayak ise 22 ilmek ile başlayabilirler. Şişimize ilmekleri attıktan sonra videodaki gibi patiğimizi örmeye başlayalım.

Patiğimiz çok güzel oldu. Ön kısmına harika bir örgü çiçek modeli ekledik. Siz farklı süslemeler de yapabilirsiniz. Taban kısmını ilmek toplayarak örüyoruz.

İki Şişle Patik Nasıl Örülür?

Patiğimizin nasıl durduğunu gördük. Sıra geldi nasıl örüldüğünü incelemeye. Buyurun videoya. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler