Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Penye İpten Örgü Terlik Tarifi

Penye ipten örgü modellerinden çok güzel bir örnek. Penye ipten örgü terlik tarifi. Kendinize örebilirsiniz. Sevdiklerinize örebilirsiniz. Hediyelik fikirler olarak da çok iyi bir model. Örgü terlik, çeyizlerde bohçalarda da çok güzel duracak bir örnek. Örgü terlik yapımı penye ip ile örebilirsiniz. Koton iplerle örebilirsiniz. Örgü ayakkabı modeli ve yapılışı videolu örnekleri videodan takip ederek kolaylıkla örebilirsiniz. 2 video olarak penye ipten örgü terlik tarifi detaylı bir şekilde anlatılıyor. Pembe renkli çok hoş bir terlik. Farklı renklerle de çok güzel duracaktır. Aynı tabanlığı örüp üst kısmına farklı modellerin uygulamasını da yapabilirsiniz. Keçe tabanlıklar üzerine fiyonklu modeli veya farklı örnekleri uygulayabilir, örebilirsiniz.

Penye İpten Örgü Terlik Nasıl Örülür?

Hem tabanlığın yapılışı hemde üst modelinin yapılışı ile çok güzel bir örnek. Yaz kış kullanabilirsiniz. Ev terliği olarak örebilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Satış için çok güzel bir model. Penye ipten örgü terlik tarifinin sayılarını daha küçük yaparak kız çocuklarınız içinde örebilirsiniz.

Penye İpten Örgü Terlik Tarifi 1

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecektir. Boncuklarla süslediğimiz ve fiyonk şeklinde duran terliğimizi çok seveceksiniz. Yapılışı ise videolu. Video yabancı örgü modellerinden. Ama ellerini takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Ben o şekilde yapıyorum. Dil bilmiyorum. Örgünün dili aynı olduğu için ellerini takip ederek örüyorum.

Modelin nasıl yapıldığını videolu olarak izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler