Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

File Patik Modeli Yapılışı

Patik modellerinden yepyeni bir örneğin anlatımını hazırladık. File patik modeli yapılışı. 3 renk ip kullanarak ördüğümüz yaz kış kullanacağımız patiklerden. Yazlık iplerle yazlık örgü ayakkabı modelleri gibi kullanabiliriz. Yünlü iplerle kışın kullanabiliriz. Ajurlu örgü modelleriyle ördüğümüz patik modellerini birçok çeşitte iple örerek çeyizlik patik modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Tığla yazlık çorap yapılışı hazırlamıştık. Çok beğenilecek kolay örgü modellerinden. Yazlık olarak örmek istediğimizde merserize, pamuklu, keten gibi ipler kullanabiliriz. Kış için yünlü ipler seçebilirsiniz. Tığla patik yapımı anlatımlı model yine yaz kış kullanacağımız trabzanlarla yaptığımız kolay örneklerden sadece bir tanesi. Daha fazlası her zaman olduğu gibi ana sayfada örgü modelleri ve yapılışlarında. Hepsine bir tıkla ulaşabilirsiniz. Çeyizlik olarak veya günlük olarak kullanacağımız tığ işi patik modelinin yapılışına geçelim.

Tığla File Patik Nasıl Örülür?

Turuncu, siyah ve beyaz renklerle örülmüş güzel bir patik tarifi hazırladık. File patik modeli yapılışı. Her renkle örüldüğünde çok güzel duran modellerden. Modeli tek renk olarak da örebilirsiniz. İçine sim, boncuk ekleyebilirsiniz. Yani düz renk bir ip aldığınızda boncuk ekleyebilirsiniz. Veya yanına simli bir iplik de ekleyerek 2 kat iple patiği örebilirsiniz.

File Patik Modeli Yapılışı 1

Önce patiğimizin taban kısmını örüyoruz. Daha sonra patiğimizin üst kısmını örmeye başlıyoruz. File patik modeli yapılışında renklerle istediğiniz gibi oynamaya çekinmeyin. Hazırsanız hemen videoya geçiyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler