Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kumaştan Bebek Ayakkabısı Nasıl Yapılır?

Bebek ayakkabısı modellerinden sizlere adım adım kalıpları ile birlikte kumaştan bebek ayakkabısı nasıl yapılır hazırladık. Daha önce de güzel bebek ayakkabı modelleri tarifleri hazırlamıştık. Mesela bunlardan bir tanesi keçe ile hazırladığımız bir ayakkabı. Keçe bebek terlik yapılışında detayları bulabilirsiniz. Makosen bebek ayakkabı yapımı da beğeneceğiniz modeller arasında yerini alacak. Püsküllü bebek ayakkabısı yapımı ise yine çok sevilen modeller arasında. Kalıplarını ayarlayarak istediğiniz renk ve kumaşlarla dikebilirsiniz. Birazdan paylaşacağımı bez ayakkabı modelini de derilerle dikebilirsiniz. Süet kumaşlarla dikebilirsiniz. Kalan parça kumaşları değerlendirmek için patik modellerini kullanabilirsiniz. Hadi başlayalım.

El Yapımı Bebek Ayakkabısı

Parça kumaşlarla dikebilirsiniz. Kumaştan bebek ayakkabısı nasıl yapılır detaylarını resimli olarak hazırladık. Yine kalıpları da yazı içinde bulabilirsiniz. Kendi çocuklarınıza, yeğenlerinize, akrabalarınızın çocuklarına, arkadaşlarınızın çocuklarına dikebilir hediye edebilirsiniz. Yapması kolay ve keyifli bir çalışma. Bu tarz küçük spor ayakkabılar belli markalarda farklı fiyatlara pahalı fiyatlara satılıyor. Siz evde çok daha ucuza mal ederek kendiniz dikebilirsiniz.

  • Ücretsiz ayakkabı kalıbı
  • Kalan kumaş parçaları
  • Eriyebilir tela ( eriyebilir polar )
  • Biye
  • Bağcık

ücretsiz ayakkabı kalıbı

Kalıbımız hemen üstte yer alıyor. Kalıba göre kumaşlarımızı hazırlayalım ve aşağıdaki resimli adımları takip edelim.

Patiğimiz hazır. Adımları takip ettiğinizde kolaylıkla dikebilir parça kumaşları değerlendirebilirsiniz. Diktiğiniz kıyafetlerle takım ayakkabılar yapabilirsiniz. Ön kısımlara çeşitli süslemeler yapabilirsiniz. İşte ayakkabımızın son hali. Harika oldu.

Kumaştan Bebek Ayakkabısı Nasıl Yapılır? 12

Kumaştan Bebek Ayakkabısı Nasıl Yapılır? 13

Kumaştan Bebek Ayakkabısı Nasıl Yapılır? 14

Kumaştan Bebek Ayakkabısı Nasıl Yapılır? 2

Kumaştan Bebek Ayakkabısı Nasıl Yapılır?

Kumaştan Bebek Ayakkabısı Nasıl Yapılır? 1

Kaynak : https://shwinandshwin.com/2015/02/cloth-baby-sneakers-free-pattern.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler