Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Makosen Bebek Ayakkabı Yapımı

Bebeklerimiz için çok güzel bir ayakkabı yapılışı hazırladık. Makosen bebek ayakkabı yapımı. İstediğiniz renklerde kız ve erkek bebekleriniz için yapabilirsiniz. Suni deri ile, gerçek deri ile, pamuklu kumaşlarla, keçelerle çalışabilirsiniz. Çok güzel bir model. Aynı  kalıbı kullanarak modelin üzerinde isteğinize göre değişiklikler yapabilirsiniz. Bu rengi ve modeli ile harika. Bebek patiklerinden sizlere daha önce deriyle keçeyle yaptığımız modellerden bahsetmiştik. Püsküllü bebek ayakkabısı yapımı yine makosen ayakkabı modellerinden. Keçe bebek terlik yapılışı ise daha kolay modellerden. Çok beğeneceğiniz kolaylıkla dikeceğiniz her rengi ile hazırlayacağınız bir model. Daha fazla model için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Örgü ayakkabı modelleri, makosen patik modelleri… Birçok modelin tarifi var. Beğendiklerinizi kızlarınız için, erkek çocuklarınız için, torunlarınız için örebilirsiniz.

Bebek Makosen Nasıl Yapılır?

Makosen bebek ayakkabı yapımı için önce malzemeleri hazırlamak gerekiyor. Daha sonra kalıbı hazırlamak. Ve bu işlemleri hazırladıktan sonra fotoğraftaki adımları takip edip dikmek kalıyor. Kumaş olarak süet, deri kullanabilirsiniz. Pamuklu kumaşa ihtiyacınız olacak. Deri ve kumaş arasına koymak için keçeye ihtiyacınız olacak. Modelde süet kumaş kullanılmış. Tabi makasa, kalıba, dikiş makinesine ihtiyacınız da olacak. Hemen kalıpla başlayalım.

makosen bebek ayakkabı kalıbı

Kalıbımız hazır. Şimdi detaylı bir şekilde fotoğraflarla adım adım nasıl dikildiğini görelim.

Ayakkabının nasıl yapıldığını inceledik. Ve tamamladık. Her renk ile çok güzel duracak bir model. Ön kısma fiyonk yerine yine püskül yapabilirsiniz. Veya farklı bir model kullanabilirsiniz. İşte ayakkabının son hali.

Makosen Bebek Ayakkabı Yapımı 13

Makosen Bebek Ayakkabı Yapımı 14

Makosen Bebek Ayakkabı Yapımı 15

Makosen Bebek Ayakkabı Yapımı

Kaynak : https://shwinandshwin.com/2015/03/baby-moccasins-free-pattern.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler