Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Nakışlı Kırkyama Nasıl Yapılır?

Parça kumaşları değerlendireceğimiz bir fikirle devam ediyoruz. İçinde hem el nakışı içeriyor hem de dikiş modelleri ve örneklerini. Daha önce diktiğimiz kırkyamalardan, kıyafetlerden kalan kumaşları değerlendiriyoruz. Kumaşları birleştirip hazırladıktan sonra istediğimiz gibi değerlendirebiliriz. Çanta modelleri, yoğurt mayalama örtüleri, mutfak önlük modelleri, battaniye modelleri, kırkyama yatak örtüleri, kırkyama kıyafet modelleri gibi. 4 farklı video izleyeceğiz. Elinizde olan kumaşlara göre sizde beğendiklerinizi evde yapabilirsiniz. Eminim hayal gücünüzü de kullandığınızda ortaya çok güzel kendin yap projeleri çıkacaktır. Tohum işi, çeşitli el nakışı desenleri, kanaviçe etamin örneklerini kullanabiliriz. Eski dantelleri değerlendirmek için patchwork modellerine ekleyebiliriz. El nakışı modellerinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız önceki içeriklerimizden birçok modele ulaşabilirsiniz. Patchworkta kurdele nakışını da kullanabilirsiniz.

Nakışlı Kırkyama Nasıl Yapılır? 2

Bu bölümde daha önce yaptığımız kırkyamalara değinelim. Parça kumaşları battaniye yapımında kullanabiliriz. Bebek battaniyesi çok güzel olur. Tıpkı kırkyama bebek battaniyesi yapımında olduğu gibi. Kumaşlarla örgüleri birleştirerek de battaniyeler örebiliriz. Daha önce örneğini paylaşmıştık. Anlatımına kırkyama battaniye yapımından ulaşabilirsiniz. Parça kumaşlarla nakışları birleştirerek iğnelikler yapabilirsiniz. Güzel bir iğneliğin yapılışına kırkyama nakışlı iğnelik nasıl yapılır içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Daha fazlasına önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni projemiz nakışlı kırkyama nasıl yapılır öğrenmeye geçelim.

Parça Kumaşlarla Nakışlı Kırkyama Yapılışı

Basit el nakışı desenleriyle parça kumaşları bir araya getirdik. Çok güzel projeler hazırladık. 4 video ile nakışlı kırkyama nasıl yapılır öğreneceğiz. Daha sonra bizde elimizde olan kumaşlara, elimizde olan nakış iplerine göre yeni projelerimizi yapacağız.

Nakışlı Kırkyama Nasıl Yapılır?

Nakışlı Kırkyama Nasıl Yapılır? 3

Nakışlı Kırkyama Nasıl Yapılır? 1

Son olarak videoya geçelim nakışlı kırkyama nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler