Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dekoratif Yastık Modelleri Örnekleri

Bu yastıklar çok güzel. Çocuk odası dekorasyonu için  ve evinizin diğer köşeleri için hemen yapmak isteyeceksiniz. Daha önce sizlere birçok dekoratif kırlent modelleri paylaşımımız oldu. Örgü kırlent modelleri paylaştık. Keçe kırlent modelleri , kumaş kırlent modelleri paylaşımımız oldu. Çok sevilen modellerimizden bulut yastık yapımını paylaşmıştık. Bulut yastık yaparken genelde kadife polar kullanılıyor. Sizler elinizde olan kumaşlardan yapabilirsiniz. Evde kalan kumaşları değerlendirme yaparak sizlerle şuan paylaştığımız kırlentleri yapabilirsiniz. Çiçekli , desenli kumaşlarla çok güzel modeller hazırlayabilirsiniz. Birçok modeli sizlere resimli olarak paylaştık galeride. Fakat içinde olan bazı modellerin yapılışını da bulacaksınız. Çok güzel modeller hepsine bayılacaksınız. Evde dikiş dikmeyi sevenler için çok şık modeller.

Dekoratif Kırlent Yastık Modelleri

Galerinin içinde yıldız yastık yapımı örnekleri, bulut şeklinde yastık yapımı, ev şeklinde , aslanlar , zürafalar, çiçekler , kediler, arabalar, baykuşlar şeklinde çeşit çeşit yastık modelleri var. Ev dekorasyonunuz için yapabilirsiniz. Satış yapan ve model arayan arkadaşlar fikir edinip yapabilirler. Sitemizde satış da yapabilirler. Sitemize üye olarak satış yapabilir, yaptıkları ürünleri tanıtabilirler.

Galeride tam 95 tane özenle hazırlanmış çok güzel kırlentler var. İnsanı dikiş dikmeye özendiriyor ve hemen yapmak istiyorsunuz. Bu güzel modelleri şimdi görelim. Sizde yaptığınız kırlent modellerini bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/492651646717519338/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler