Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Havluya Fransız Güpürü Nasıl Geçirilir?

Bugünkü konumuz havlu süsleme olacak. Ördüğümüz dantel örneklerini veya fransız dantel modellerini, gipürleri havluya nasıl monte ederiz onu öğreneceğiz. Daha sonra dümdüz havluları tasarım modellere çevirebilirsiniz. Renkli dantellerle veya renkli kumaşlarla sizde havlularınızı süsleyebilirsiniz. Havlu süsleme için genelde havlu kenarlarını kullanıyoruz. Süslemek için ise genelde iğne oyaları, tığ oyaları, mekik oyalarını kullanıyoruz. Bu üç hobi projesiyle çok güzel örneklerin yapılışını daha önce paylaşmıştık. Bugün ise farklı tekniklerle yaptığımız havlu süslemelerinden bahsedeceğiz. El nakışı modelleri, kanaviçe etamin örnekleriyle, kurdele nakışıyla süslemeler yapabilirsiniz. Mesela brezilya nakışı havlu yapımı ilginizi çekecek projelerden. Makrome modelleriyle de havlularınızı süsleyebilirsiniz. Güzel bir örneğin yapılışına ise makrome havlu nasıl yapılır içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Hazırsanız hemen anlatıma geçelim havluya Fransız güpürü nasıl geçirilir öğrenelim.

Fransız Gipürü Havluya Nasıl Dikilir?

Tafta kumaşlar, pamuklu kumaşlar, saten kumaşlar kullanarak ve hazır dantelleri, fistoları, fransız dantellerini kullanarak havlularımızı süsleyebiliriz. Çeyizlik havlu kenarı modelleri olarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda aynı tarzda seccade modelleri, bohça modelleri de yapabilirsiniz.

Havluya Fransız Güpürü Nasıl Geçirilir?

Havluya Fransız Güpürü Nasıl Geçirilir? 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Son olarak videoya geçelim ve nasıl yapıldığını öğrenelim. Havluya Fransız güpürü nasıl geçirilir izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler