Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Kolay Bebek Patiği Yapılışı

Bebek patiklerinden kolay bir örnek hazırladık. İki şişle örgü modellerinden iki renkli örgü patik örüyoruz. Bebek patik modelleri tarifi videolu olarak hazırladık. Kalan parça iplerle en güzel bebek patik modellerini örebiliriz. Mesela ördüğümüz bir bebek battaniyesini, bebek hırka modellerini ördüğümüzde kalan parça iplerle patik modellerini örebiliriz. Haraşo örgü modeli ile patiği örüyoruz. Bebek patiği şişle örüyoruz. Önden bağcıklı olarak hazırladık. Bağcıklar çok daha güzel duruyor. İki renkli kolay bebek patiği çok rahat bir şekilde – yabancı örgü modelleri olsa bile – örebileceğimiz tariflerden. Daha çok fazla örnek anlatımı için bebek patiği yapılışı için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Yeni modellere ise bizi takip ederek ulaşabilirsiniz. Şimdi şişle kolay bebek patiği yapılışını öğrenelim.

Bebek Patiği Nasıl Yapılır?

Tek renkle de çok güzel duracak bir patik anlatımı hazırladık. Beyaz renklerle örüp üzerine nakışlar işleyebiliriz. Örgü çiçek modelleriyle süslemeler yapabiliriz. Pembe ve yeşil bir renk kullanarak ördüğümü patik nasıl görünüyor merak ediyor musunuz. Hadi önce patiğimize bakalım.

Şişle Kolay Bebek Patiği Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Hemen örmek isteyeceğimiz örneklerden. Şişle kolay bebek patiği yapılışı anneannelerin, babaannelerin hemen torunlarına örmek isteyeceği tariflerden. Hadi nasıl örülüyor izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler