Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İncili Bebek Ayakkabısı Nasıl Yapılır?

En özel , en unutulmaz günlerden biridir bebeğini beklemek. Bebeğinize en güzel el emeği ürünler yapmak istersiniz. Bebek patik modelleri de bu güzel ürünler arasında. Sizlere incili patik modeli yapımı ve örneklerinden oluşan çok güzel bir yazı hazırladık. Nasıl yapıldığına dair bir kaç video ve sizlere fikir verecek birçok model. Bende kızım için çok güzel bir tütü etek yapımı yapmıştım. Pembe ve mint yeşili tülden. Sizlere bebekleriniz için doğum günü süsleri , doğum panosu yapımı, patik modelleri, yelek modelleri, tütü yapımı  ve daha birçok modelin , süslemelerin nasıl yapıldığına dair örnekler hazırladık. Kızlarınız için dantel bebek patiği yapılışı yapabilirsiniz. Ahşap doğum panosu modelleri yapabilirsiniz. Kokulu taş modellerinden çok güzel süslemeler yapabilirsiniz. Kokulu taş isimlikler, kokulu taş doğum panoları hazırlayabilirsiniz.

Beyaz İncili Bebek Patiği Yapılışı

Bu videoda beyaz inci ile süslenmiş çok güzel bir patik örneği göreceksiniz. Aynı teknikle her renk inci kullanarak yapabilirsiniz. Şimdi videoyu izleyelim. Malzeme olarak yarım inciler, taşlar, ve tutkal kullanıyoruz. Ve taşları güzel yerleştirebilmek için taş dizimi için tutucu kalem kullanıyoruz. Bu kalem ile taşları daha düzgün olarak yerleştirebilirsiniz.

Ve şimdide hem patiği dikelim. Hem de incilerle süsleyelim. Yazın kullanabileceğiniz güzel bir patik modeli. Düz beyaz kumaş patiği istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Yine bebekleriniz için çok güzel aksesuarlar yapabilirsiniz. Taraklarını, emzik kutularını, emziklerini taşlarla, incilerle süsleyebilirsiniz. İşte sizlere güzel bir video.

Emzik süslemek isteyenler için incili emzik nasıl yapılır güzel bir video. Sizde inci ve taşlarla çok şık bir şekilde süslemeler yapabilirsiniz.

Ve sizlere fikir verecek birbirinden güzel örnekler. Kırmızılar, siyahlar , pembeler. Danteller, taşlar, boncuklar, kurdeleler. Muhteşem örnekler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler