Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ahşap Doğum Panosu Modelleri

Doğum hazırlığında olanlar ve doğum panosu örnekleri arayanlar için güzel bir galeri hazırladık. Mdf ürünlerden ahşap boyama teknikleri ile hazırlanmış birbirinden güzel modeller. Aksesuar olarak kokulu taş malzemeleri kullanabilirsiniz. Aynalar, inciler, taşlar, kurdeleler kullanabilirsiniz. Minyatür ahşap aksesuarlar kullanabilirsiniz. Küçük peluş oyuncaklar. Galeride sizler için hazırladığımız çok güzel pano modelleri var. İsimlik pano örnekleri , keçe çalışmaları ile kokulu taş modellerinin birleşimi ve daha fazlası.

Satış yapan ve bizden model isteyen birçok takipçimiz var. Onlar ve evde kendi çocukları için bir şeyler yapmak isteyenler için çok güzel modeller hazırladık. Hangisini yapmak istediğinize karar veremeyeceksiniz. Modeller çok güzel. Çerçeveleri panoları istediğiniz renkte boyayarak dekore edebilirsiniz. Üzerine keçeden çalışmalar ekleyebilirsiniz. Minyatür ahşap parçalar ekleyebilirsiniz. İncilerle süsleyebilirsiniz. Yaldızlarla panolarınızı daha şık hale dönüştürebilirsiniz. Kanaviçe etamin şablonları ile de çok güzel kanaviçe doğum panoları hazırlayabilirsiniz.

Bu modelleri inceledikten sonra anı panosu hazırlamak daha zevkli olacak. Birçok aksesuarı kullanabilirsiniz panolarınızda. Tek bir modele bağlı kalmadan. Birçok örgü modelini de kullanabilirsiniz. Minyatür bebek kıyafetleri örerek çeşitlendirebilirsiniz panolarınızı.

En Yeni Ahşap Doğum Panosu Örnekleri

Sizler için çok güzel modeller hazırladık. Çocuk patiklerinden, kral – kraliçe taçlarından, kuzulardan , ahşap isimlerden oluşan birçok model. Çok güzeller. Ben en güzel hangisi karar veremedim. Çünkü hepsi çok güzel ve özel. Dünyalar güzeli tatlı yavrularımız için hazırlanmış örnekler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler