Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dekupaj için Çiçek Resimleri

Dekupaj için çiçek resimlerinden ve farklı resimlerden oluşan çok güzel bir galeri hazırladık. Ahşap boyamada , cam boyamada kullanılan çok güzel resimler. Dekupaj çiçek desenlerini yazıcıdan kaliteli bir kağıt üzerine çıktı alarak kullanabilirsiniz. Tabi hazır olarak satılan desenlerde mevcut. Çevrenizde kolayca desenlere ulaşamıyorsanız çıktı olarak bu güzel resimleri kullanabilirsiniz.

Daha önce sizlere ahşap boyama ve cam boyamadan farklı desen uygulamalarının nasıl yapıldığına dair paylaşımlarda bulunmuştuk. Cam ve ahşap üzerine birçok desen uygulaması yapılıyor. En çok kullanılan örnekleri ahşap boyama dekupaj tekniği. Bende fiskos ve tepsimi yenilerken dekupajlardan kullanmıştım. O kadar güzel desenler mevcut ki. Hiç boyamaya uğraşmadan uygulayabileceğiniz harika desenler. Ahşap boyamada one stroke tekniği de çok kullanılıyor. Daha önce birkaç modelin yapılışını göstermiştik. Ahşap boyama one stroke tekniği ile gül yapımı bunlardan biri. Az önce fiskos ve tepsi yenileme işlemi yaptığımdan bahsetmiştim. Merak edenler sehpa yenileme işleminden nasıl yenileme yaptığımı inceleyebilirler. Yine TV sehpamı ve tepsiyi yenileme işlemlerine ve diğer tüm ahşap boyama bilgilerine önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz.

Dekupaj Desenleri Modelleri

Galeride sadece çiçek desenleri yok. Tam 140 tan fazla süper modeller var. Birçok alanda kullanabilirsiniz. Bebek ürünleri hazırlarken kullanacağınız desenler mevcut. Dikiş kutuları , hobi kutuları hazırlarken kullanacağınız desenler mevcut. Tepsilerde, panolarda kullanacağınız desenler mevcut. Birçok alanda kullanacağınız desenleri hep birlikte inceleyelim.

 

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Dekupaj için Çiçek Resimleri”
  1. Mehtap G. Kocaman dedi ki:

    Merhaba,

    Resimleri kullanabiliyor muyuz? Size mi ait resimler. Yasal sorun tekil eder mi?

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba. Resimler bize ait değil. Netten derlemiştik. Kaynak mevcut. Eğer sorun çıkarsa oradan çıkabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler