Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişe Boyama Nasıl Yapılır?

  1. Kullanılmayan, bir köşede bekleyen veya meyve suyunu, maden suyunu içtikten sonra attığımız şişeleri artık atmıyoruz. Değerlendiriyoruz. Bugün şişe boyama nasıl yapılır anlatan güzel bir video hazırladık. Akrilik boyalar, cam boyaları, sprey boyalar kullanarak en güzel cam şişe boyama örneklerini yapabilirsiniz. Yine içinde ev yapımı içeceklerinizi çocuklarınıza, misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Piknikte de çok hoş duracak keyifli boyamalar, sevdiğimiz desenlerde çalışmalar yapacağız.

Cam şişeleri değerlendirmek için öncelikle güzelce temizlemek gerekiyor. Üzerindeki etiketlerden kurtulmak gerekiyor. Eğer şişenizin üzerinde etiketler varsa kolayca cam şişe üzerinden etiketler nasıl çıkar inceleyip çıkartabilirsiniz. Daha sonra üzerine istediğiniz desenlerde cam şişe boyama çalışmaları yapabilirsiniz. Peçete dekupaj tekniklerini uygulayabilirsiniz. Çatlatma tekniklerini uygulayabilirsiniz. Yine şişeleri boyama dışında hasır iplerle, deniz kabuklarıyla, dantellerle de süsleyebilirsiniz. Eğer fikir edinmek istiyorsanız soda şişesi süsleme ve örneklerine göz atabilirsiniz.

Cam Şişe Boyama Süsleme

Adım adım 3 farklı desende cam şişe boyama örneğinin yapılışını öğreneceğiz. Eski şişeleri yeniden boyayarak çok daha güzel hale getiriyoruz. Cam şişe boyama üzerine sizde sevdiğiniz meyvelerin desenlerini çizebilirsiniz. Eski şişenin yeni kullanım fikri çok hoşunuza gidecek. Tatil günlerinde, ders aralarında çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Sınıf içi etkinlikleri olarak okullarda da yapılabilir. Eminin çocuklar çok eğleneceklerdir.

Şişe Boyama Nasıl Yapılır? 1

Şişe Boyama Nasıl Yapılır? 2

Şişe Boyama Nasıl Yapılır?

Şimdi birkaç şişe boyama örneğini inceleyelim.

Son olarak videoya geçelim ve şişe boyama nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler