Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Panda Çizimi

Sevimli pandalar çiziyoruz. Kolay panda çiziminden farklı birkaç modelin yapılışını videolu olarak hazırladık. Sevimli panda çizimi aşamalarını takip  ererek çizerek birçok yerde kullanabilirsiniz. Tekstil kalemi ile çizerek kumaşlar üzerine, elbiseleriniz üzerine, tişörtleriniz üzerine çizebilirsiniz. Porselen kupalar üzerine çizebilirsiniz porselen kalemleri ile. Çocuklarınıza gösterebilir ve aşamaları takip ederek onlarda çizebilir. Sınıf içi etkinliklerde kullanabilirsiniz. Birkaç kolay resim çizimi adımlarından bahsetmiştik. Kolay çiçek çizimlerinden. Yapılışlarına adım adım kolay çiçek çizmeden ulaşabilirsiniz. Kolay kara kalem resimleri rakun çalışması da yine adım adım olarak paylaşmıştık. Evde kolay hayvan resmi nasıl çizilir diye bir galeri hazırlamıştık. O galeriyi de inceleyerek birçok hayvanın nasıl çizildiğine ulaşabilirsiniz. Kolay panda çizimi aşamalarına geçelim.

Sevimli Kolay Panda Nasıl Çizilir?

Belki ilk denemede kötü olabilir. Nasıl iyi çizerim diye düşünüyorsanız pratik yaparak diyebiliriz. Birkaç denemede çizimleriniz düzelecektir. Çizim yapmak, boyama yapmak çocuklar içinde yetiştinler içinde iyi bir terapidir. Sıkıldığınızda, dinlenmek istediğinizde, müzik dinlerken çizebilirsiniz. Bir defter kenarına, günlüklerinize, resim defterlerinize çizebilirsiniz. Kolay hayvan çizimlerini birçok yerde kullanabilirsiniz.

İki farklı modelde panda çizimlerini inceleyelim. Çocuklarınıza etkinlik hazırladığınızda boyamaları için pandalar çizebilirsiniz. Kolay panda çizimi, kolay hayvan çizimleri ile eşleştirme etkinlikleri hazırlayabilirsiniz.

Kolay Panda Çizimi

Şimdi ikinci modelimizin yapılışını inceleyelim. Kalpli sevimli pandanın detayları hemen alttaki videoda. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
One thought on “Kolay Panda Çizimi”
  1. Nehir Candemir dedi ki:

    Çok tatlııııı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler