Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

19+ Adım Adım Kolay Çiçek Çizme

Şimdi yazımızda sizlere netten bulduğum adım adım kolay çiçek çizme örneklerini resimli olarak paylaşacağım. Neden çiçek nasıl çizilir etkinliği paylaşıyorum biliyor musunuz? Çünkü bizler örgü olsun, nakış olsun, dikiş olsun birçok alanda motif olarak çiçekleri kullanıyoruz. Çiçekleri kolayca çizebilmek ve tabiki güzel çizebilmek ayrı bir yetenek ve beceri istiyor. İşte tüm bu etkinlikler ve zorlanmalara karşı olarak şimdi göstereceğimiz kolay çiçek çizimleri oldukça işinize yarayacaktır. Eğer sizlerinde bildiği farklı resim çizme yöntemleri var ise bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Birçok kişi gibi çocukluğumdan beridir resim çizimine meraklıyımdır. İlgim sağ olsun orta okul öğretmenimden. Doğa gezileri yaparak gördüklerimizi çizdirirdi bize. O dönemde böyle öğretmenleri görmek gerçekten harika. Genç ve eğitimdeki yeni yaklaşımları özümsemiş birisiydi. Sanırım sınıfta kişilerin %90 civarında derse olan ilgisi artmıştır. Umarım her çocuk, her öğrenci, her ders kolunda böyle öğretmenlere sahip olur. Hem çocuklarımız hem de memleketimiz için bunu çok önemsiyorum. Her ikisi de bizim en kıymetlimiz. Ayrıca öğretmenlerimizin kıymetini tekrar tekrar bilmek gerek. Atatürk’ün dediği gibi Yeni Nesil Öğretmenlerimizin Eliyle Olacak.

Kolay Çiçek Resmi Çizimleri Nasıl Yapılır?

Bu çiçek çizim örneklerini yukarıda bahsettiğim öğretmenime atfetmek istiyorum. Kendisine buradan tekrar şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca yine farklı kolay resim çizim örnekleri isterseniz bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: kolay hayvan resimleri çizimi. Not: çiçek isimleri hatalı olabilir. Eğer düzeltmek istedikleriniz olursa lütfen yorum kısmında ilgili çiçeğin sayfasından belirtiniz.

 

Kaynak: https://www.facebook.com/mycreations123/photos/?tab=albums

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler