Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evde Kolay Hayvan Resmi Nasıl Çizilir ?

Resim yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çocuklarımıza hem evde etkinlik hazırlarken, hem onlarla beraber resim yaparken ne çizsem nasıl çizsem diye düşünmeye son. Artık evde resim yapmak çok kolay. Hem de çok eğlenceli. Galerimizde bulunan resimleri inceleyerek evde resim yapmayı öğrenebilirsiniz. Hem de hiç zorlanmadan.

Galerimizde birçok resmin nasıl yapıldığına dair kolay çizimler bulabilirsiniz. Hello Kitty den , sevimli ayıya, köpeklere, fillere, inek çizimine, çeşitli çiçeklere ve çocuk resimlerine rastlayabilirsiniz. Basit bir daireden çok güzel bir kaplumbağa çizebilirsiniz. 60 sayısından sevimli bir tavşan. Çiçekler, güller, papatyalar, angry birds kahramanları, palyaçolar, uçaklar, helikopterler ve daha neler neler.

Bu resimde beğendiğiniz hayvanları amigurumi oyuncak olarak ta örebilirsiniz. Resme bakarak doğaçlama amigurumi modeller üretebilirsiniz. Sizlerle paylaştığımız amigurumi free pattern desenlerimizi inceleyebilirsiniz.

Yine sizlere çocuklarınızla beraber yapabileceğiniz etkinliklerden bahsetmiştik. Çoraptan tavşan nasıl yapılır yaptığımız projeler arasında. Makrome ipiyle bileklik nasıl yapılır daha önce örmüştük. Yine onların el göz koordinasyonunu sağlaması için el kaslarının gelişimi ve ayakkabıyı bağlamayı öğrenmeleri için ayakkabı nasıl bağlanır üzerine etkinlik hazırlamıştık. Sitemizi ziyaret ederek daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Evde eğlenerek resim çizmek için galerimizi incelemeden geçmeyin. Resimlerin nasıl çizildiğine dair bilgiler bulacaksınız. Bu resimler sayesinde çocuklarımızla iyi vakit geçirmiş olacağız. Galeride 133 hayvan, çiçek, çocuk, meyve çizimi var. İnceleyerek istediğinizi çizebilirsiniz.

Çocuklar için Kolay Hayvan Resmi Çizimleri

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler