Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Düğme ile Yapılan Süslemeler

Düğme ile yapılmış birbirinden güzel tasarımlardan oluşan bir galeri hazırladık sizler için. İçinde düğme ile yapılan etkinlikler, düğme ile yapılan süslemeler var. Düğmeleri birçok alanda kullanabilirsiniz. Düğmeden tablo yapımı ile ev dekorasyonuna renk katabilirsiniz. Kızınız ve oğlunuz için odalarına çok güzel düğmeden süsler yapabilirsiniz. İsimlerini yazıp üzerini renkli düğmeler ile kaplayabilirsiniz.

Bir havlu kenarını , üzerini düğmelerle süsleyebilirsiniz. Mutfağınızda kullandığınız peçetelerin üzerine düğmeler ile dekore edebilirsiniz. Düğmeler ile çok güzel kolye, bileklik ve küpeler yapabilirsiniz. Okul öncesi etkinliklerde düğmeleri kullanabilirsiniz. Renk renk olan düğmeleri çocuğunuzdan renklerine ayırmasını isteyebilirsiniz. Çeşitli oyuncakların yapımında kullanabilirsiniz. Ördüğünüz amigurumi oyuncak modellerinin gözlerini düğmeden yapabilirsiniz. Veya çeşitli aksesuarlarını düğmeler ile süsleyebilirsiniz.

Hazırladığımız galerinin içinde hepsine örnek bulacaksınız. Hatta daha fazla burada saymadığımız birçok örnek. Tam 110 tane birbirinden güzel düğmelerle yapılmış süslemeler, aksesuarlar, dekor ürünleri görebilirsiniz. Evinizde kolayca yapacağınız ürünler.

Aldığımız kıyafetlerin, pantolonların yedek düğmeleri çoğu zaman kullanılmadan kıyafet eskiyor. Bu yedek düğmelerle çok güzel ürünler ortaya koyabilirsiniz. İşte sizlere netten derlediğimiz düğmeler ile yapılmış dekoratif ürünler .

Düğmelerle Yapılmış Süsleme Örnekleri

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/219057969345773895/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler