Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Supla Süsleme

Bugün güzel bir fikirle geldik. Hasır supla modelleri, örgü supla modellerini nasıl süsleyeceğinizi gösteren güzel bir kendin yap projesi. Marketlerden, netten hazır olarak aldığımız amerikan servis modellerini küçük dokunuşlarla, süsleyerek bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Kenar oyası modelleri ile boncuklarla, incilerle, deniz kabukları ile supla süsleme modelleri yapabilirsiniz. Yapay çiçeklerle, örgü çiçek modelleri ile süsleme yapabilirsiniz. Hasır halattan supla yapılışı yapabilir ve son tura deniz kabukları dikebilirsiniz. Tıpkı birazdan paylaşacağımız modellerde olduğu gibi. Jüt ipten supla yapılışında da isterseniz deniz kabuklarını kullanabilirsiniz. Örgü supla modellerinde birçok örnekte deniz kabuklarını kullanabilirsiniz. Supla süsleme için birçok teknik, örgü, model kullanabilirsiniz. Supla süsleme için güzel bir fikirle devam edelim.

Deniz Kabukları ile Supla Süsleme

Hazır olarak aldığımız bir suplayı deniz kabukları ile süslüyoruz. Örgü suplalarınızda, kağıt ipten suplalarınızda, hasır suplalarınızda deniz kabuğu süslemesini kullanabilirsiniz. Son turda sık iğnelerle veya dikerek birleştirebilirsiniz. Supla süsleme için birçok örnek var. Yapay çiçekler kullanılıyor genelde. Supla yapımı, amerikan servis yapımı örgü modellerinde veya hazır olarak rattan deniz amerikan servislerde kullanabilirsiniz.

Supla Süsleme 9

Supla Süsleme 13

Supla Süsleme 14

Resimlerde gördüğünüz gibi düz olarak kullandığımız bardak altığı modellerinde, supla modellerinde uygulama yapacağız. Örgülerinizde de kullanabilirsiniz. Hemen altta gördüğünüz kağıt ip amerikan servis yapımında da kullanabilirsiniz.

Kağıt ip amerikan servise dikerek birleştirebilirsiniz. Düz supla modellerini deniz kabukları ile süslediğimizde ne kadar güzel olduklarını görelim.

Supla Süsleme 12

Supla Süsleme 11

Supla Süsleme 10

Supla Süsleme 3

Supla Süsleme 4

Supla Süsleme 5

Supla Süsleme 6

Supla Süsleme 7

Supla Süsleme 8

Supla Süsleme 2

Supla Süsleme 1

Supla Süsleme

Kaynak : https://item.rakuten.co.jp/asia-kobo/13/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler