Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Supla Modelleri

Tam 100 tane örgü supla modelleri hazırladık. Tarifi yok maalesef. Ama sizlere renk seçiminde, ip seçiminde fikir verecek 100 model. Yuvarlak dantel örneklerinden örgü suplalar örebilirsiniz. Takım olarak örgü bardak altlığı, örgü peçete halkası örebilirsiniz. Örgü supla modellerinden, tarifli anlatımlardan daha önce bahsetmiştik. Yeni modellere geçmeden önce biraz onlardan bahsedelim. Örmek isterseniz ayrıntılı tarifleri mevcut. Videolu kağıt ipten amerikan servis yapımı çok sevilen, yapılışı çok sorulan modellerdendi. Örgü supla yapımı için hasır ipler, kordon ipler, penye ipler, koton ipler gibi birçok çeşidi kullanabilirsiniz. Örgü amerikan servis modelleri için renkli ipleri kullanmaktan çekinmeyin. Tek bir supla örerken birçok rengi kullanabilirsiniz. İki renkli üç renkli olarak örebilirsiniz. 1 tane suplayı örerken 1 renk, 2. suplayı örerken farklı bir renk kullanabilirsiniz. Amekiran servis modellerini örerken hayal gücünüzü kullanarak cepli amerikan servis modellerine çevirebilirsiniz. Çatal kaşıklarınızı içine yerleştirebilirsiniz. Yuvarlak dantel, kare dantel, tığ işi motiflerle ve çeşitli iplerle örgü supla modelleri örebilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğiniz modellere geçelim.

En Güzel Örgü Supla Modelleri

Kolay örgü supla modelleri, dikdörtgen örgü supla modelleri, yuvarlak örgü supla modellerinden oluşan şahane bir galeri. Örgü supla malzemeleri olarak istediğiniz ipleri seçebilirsiniz. Seçtiğiniz iplere göre tığ kullanabilirsiniz. Kalın iplerle kalın tığlar ince iplerle orta kalınlıkta tığlar kullanabilirsiniz. Örgü supla modelleriniz için sevdiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Galeride takım olan çok güzel örnekler var. Örgü bardak altığı ve peçetelikler ile takım amerikan servisler. Sofra düzeninize çok yakışacak örgü supla modelleri var. Hazırsanız en güzel örgü supla modellerini inceleyelim.

Önce sizlere kağıt iple yaptığım amerikan servis yapılışını göstermek istiyorum. Hemen altta diğer örnekleri görebilirsiniz.

İşte harika örgü supla modelleri.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler