Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Amerikan Servis Modelleri

Pamuklu iplerle örülmüş harika bir model var şuan. Yapılışı vidolu. Örgü amerikan servis modellerini istediğiniz renklerle örebilirsiniz. İncilerle süslediğimiz amerikan servis modelleri çok güzel duruyor. 2 renk olarak çalışıyoruz. Tabi tek renk olarak da örülebilir. Şimdi yeni model örgü amerikan servis modellerine geçmeden önce daha önce ördüğümüz modellere değinelim. Tığ ile ördüğümüz penye iple yaptığımız harika bir model vardı. Tarifine penye ipten amerikan servis yapımından ulaşabilirsiniz. Çok sorulan yapılışı çok merak edilen bir amerikan servisi daha vardı. Sizlerle amatörce video çekmeye çalıştım. Çok beğenilmişti. Kağıt ipten amerikan servis yapılışı. Ikea amerikan servis modellerindendi. Tur sayılarını artırarak örgü bardak altlığı, örgü supla modelleri, örgü paspas modelleri olarak örebileceğiniz bir model daha var. Örgü supla yapımı kenarları çiçekli çok zarif bir model. Hadi şimdi tığ, ip ve inceleri hazırlayın yeni modele geçiyoruz.

Örgü Amerikan Servis Yapımı

Tığ ile istediğiniz renklerde çalışabileceğiniz sofralarınıza şıklık katacak bir model. Örgü amerikan servis modelleri için 2 renk ip ve inci kullanacağız. Tabi iplerimiz için uyumlu tığlarımıza ihtiyacımız olacak. Yine resimli olarak aynı modelin farklı renklerle örülmüş versiyonlarını da göreceğiz.

Model yabancı örgü modelleri videolarından. Sizde benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Aynı modeli tur sayısı artırarak hasır ip paspas modelleri, penye ip paspas modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz.

Örgü Amerikan Servis Modelleri

Örgü Amerikan Servis Modelleri 2

Örgü Amerikan Servis Modelleri 1

Örgü Amerikan Servis Modelleri 3

Örgü Amerikan Servis Modelleri 4

Örgü Amerikan Servis Modelleri 5

Örnekleri gördüğümüze göre şimdi de örgü amerikan servis modellerinin yapılışına göz atalım.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler