Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişle Yapraklı Yelek Örneği Yapılışı

Şiş örgü örneklerinden çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Şişle yapraklı yelek örneği yapılışı. Etol şal modellerinde, örgü yelek modellerinde kullanılacak muhteşem bir örnek. Hatta bu modeli bebek örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesinde çok güzel duracaktık. Bebek hırkaları, bebek örgü tulum modelleri örebilirsiniz. Hırka ördüğünüze sadece ön kısımlarda desen uygulaması diğer kısımlarda düz örgüler örerek güzel bir hırka örebilirsiniz. Erkek bebek örgü modellerinde de örgü pantolon modelleri, tulumlar, bebek örgü şapka modellerinde kullanabilirsiniz. Şişle yapraklı yelek örneği yapılışı sadece yeleklerde değil birçok modelde kullanılacak örneklerden. Hatta bu modelin benzerini az önce saydığım modellere uygulanmış hallerini görmüştüm. Hepsi çok güzel olmuş.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz örgü yelek modellerinden bahsedelim. Şişle örülmüş yelekler olsun. Tabi tığ işi örgü yelekleri de önceki içeriklerimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Yapraklı, burgulu, ajurlu birçok yelek örneği yapılışı hazırladık. Mesela kolay örnek yeleği yapılışı çıtı pıtı duran modellerden. İki şişle gelin yeleği yapılışı ise iki örneğin bir arada kullanıldığı yapraklı örneklerden. İki şişle çeyizlik yelek örneği yapılışı yine yapraklı olarak ördüğümüz örneklerden. Yeleklerde yapraklı modelleri çok kullanıyoruz. Çok yakışıyor. Çok seviyoruz.  Yine çok seveceğimiz şişle yapraklı yelek örneği yapılışına geçiyoruz.

İki Şişle Yapraklı Model Nasıl Örülür?

Her çeşit iple her çeşit renkle örülecek harika bir model daha. Yaprakların, ajurların bir arada olduğu her modelde kullanılacak örneklerden. Bebek örgülerinden tutun yetişkin örgülerinde de kullanabilirsiniz. İki farklı renkte iki farklı çeşitte iple örülmüş şişle yapraklı yelek örneği yapılışı duruşuna göz atalım.

Şişle Yapraklı Yelek Örneği Yapılışı

Çok güzel değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Son olarak videoyu izliyor ve yeni modelin yapılışını öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler