Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Çeyizlik Yelek Örneği Yapılışı

Şiş örgü örneklerinden çok hoş bir model yapılışı hazırladık. İki şişle çeyizlik yelek örneği yapılışı. Alize angora iplerle en güzel örgü yelek modellerini örebilirsiniz. Model çok güzel. Farklı iplerle farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Mesela pamuklu iplerle bebek battaniyesi örebilirsiniz. Bebek hırkaları, bebek yelekleri örebilirsiniz. Yetişkinler için yelekler, el örgü hırka modelleri örebilirsiniz. Örgü süveter modelleri örebilirsiniz. Yaprak ve değişik burgu örneklerinden oluşan zarif bir örnek. Yabancı örgü modellerinden örneğin yapılışını videodan kolayca örebiliriz.

Örgü yelek modellerinde özellikle çeyizlik için öreceksek angora ipler kullanıyoruz. İnce tiftik ipler, yünlü ipler kullanıyoruz. Gelin yeleği modeli yapılışını alize veya farklı iplerle örebilirsiniz. Akrilik iplerde örgülerde çok kullanılıyor. Yelek modellerinde kullanacağınız zeytin dalı örneği yapılışı da çok yakışacak. Şişle yelek örneği yapılışı için videoya geçiyor detaylara göz atıyoruz.

Çeyizlik El Örgüsü Yelek Yapılışı

İki şişle çeyizlik yelek örneği yapılışı hazırladık. Modelleri ayrı ayrı daha önce farklı şekillerde görmüş olabilirsiniz. İki farklı modelde bir araya gelince çok güzel olmuş, yakışmış. Sizde farklı yerlerde kullandığınız örnekleri birleştirerek yeni örnekler tasarlayabilirsiniz.

İki Şişle Çeyizlik Yelek Örneği Yapılışı 1

İki Şişle Çeyizlik Yelek Örneği Yapılışı

Çok güzel değil mi. Hem burgu var hem de yapraklar var. Bu iki güzel model bir araya gelince çok güzel olmuş. Sizde örmek isterseniz buyurun hemen videoya geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler