Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Zeytin Dalı Örneği Yapılışı

Şiş örgü yelek modellerinde çok kullanılan, kullanıldığında ise çok şık duran zeytin dalı örneği yapılışı hazırladık. Türkçe video ile baştan sona anlatımı mevcut. İster örgü yelek modellerinde ister farklı örgülerde ister bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. Zeytin dalı örneği hepsine çok yakışacaktır. Zeytin dalı örneği kurulurken aralarda geçiş modeli olarak birçok örnek kullanabilirsiniz. Özellikle çeyizlik örgü modellerinde aralara ajurlu örgü modellerini koyabilirsiniz. Zaten güzel olan modeli daha da güzel yapacaktır.

Örgü yelek modellerinde çeyizler için örmeye devam ediyoruz. Kızlarımıza, gelin kızlarımıza en güzel şiş örgü modelleriyle en güzel örgüleri örüyoruz. Şişle yelek örneği alize iplerle veya farklı iplerle örüldüğünde çok güzel duracak örneklerden. Mesela uzun hırkalar örebilirsiniz. Bebek yeleklerinde, bebek hırkalarında kullanabilirsiniz. Aralarda burgular, basit örnekler kullanarak bebek battaniyesi örebilirsiniz. Pamuklu iplerle sizce örnek battaniyelerde güzel durmaz mı. Yola el örgüsü çeyizlik yelek modeli yapılışı olarak çıktık ama birçok farklı örnek de ördük. Şimdi zeytin dalı örneğinin yapılışını öğrenme zamanı.

Zeytin Dalı Örneği Nasıl Örülür?

Zeytin dalı örneği yapılışını detaylı bir şekilde videodan öğreneceğiz. Daha sonra yelekler, kazaklar, battaniyeler gibi birçok modeli örerken örneği kullanacağız.

Zeytin Dalı Örneği Yapılışı

Zeytin Dalı Örneği Yapılışı 1

Farklı iplerle ve 3 renkle örülmüş halini gördük. Açık renk iplerle de koyu renk iplerle de çok güzel duruyor. Eğer modelin yapılışını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki videoya tıklamak. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler