Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Parçalı Yelek Modeli

Parçalı yelek modeli olarak yapacağınız çok güzel şemalar hazırladık. Bu yeleğin yapılışını farklı bir modelini daha önce yapraklı yelek modeli nasıl yapılır başlığı altında vermiştik. Detaylı bilgi için önceki yazımızı inceleyebilirsiniz. Yelek modellerini çeyiz hazırlığında olan genç kızlarınız için, gelinleriniz için , anneleriniz için ve sevdikleriniz için örebilirsiniz. En güzel modelleri sizler için hazırlamaya çalışıyoruz. Tığla yelek modelleri, şişle yelek modelleri, firketeler, motifli örneklerler ne ararsanız var. Fıstıklı krokodil yelek modeli yapımı da çok şık modellerden. Bu örneği de tercih edebilirsiniz yelek modellerinizde. Şimdi parçalı yelek modeli yapımı şemalarına geçelim.

Parçalı Yelek Modelleri Nasıl Yapılır?

Bu yelek için beğendiğiniz uzun şerit halinde bir örneği kullanabilirsiniz. Sizlere bu yelekte kullanacağınız şemalar hazırladık. Badem örgü modellerinden, yapraklı örneklerden yapabilirsiniz. Motifli yelek örneklerinden bir örnek. Simli ipler , angora ipler veya beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Biz sizlere şemasını veriyoruz. Ve ufak ta olsa az resimle nasıl yapabileceğiniz, motifleri nasıl ekleyeceğinize dair resimler hazırladık. Beğendiğiniz şemayı kendi bedeninize göre uzatıp örerek yelek haline dönüştürebilirsiniz. İsterseniz bu şemelardan dikdörtgen şal modelleri de yapabilirsiniz. Örgü elbise modelleri içinde uygun şemalar. Onun için motifleri daha uzun yapmanız gerekiyor. Önce sizler için hazırladığımız şemaları görelim.

Parçalı Yelek Modeli 9

Parçalı Yelek Modeli 8

Parçalı Yelek Modeli 7

Parçalı Yelek Modeli 6

Parçalı Yelek Modeli 4

Beğendiğiniz şemaları ister şal haline ister yelek haline dönüştürebilirsiniz. Nasıl ekleme yapabilirsiniz, nasıl örebilirsiniz birkaç resim paylaşalım. Şemalar uygulanıp örülüp bittiğinde çok şık bir yelek oluyor. İşte küçük bir örnek.

Parçalı Yelek Modeli 3

Parçalı Yelek Modeli 5

Parçalı Yelek Modeli 1

Parçalı Yelek Modeli 2Parçalı Yelek Modeli

Parçalı Yelek Modeli 10

Parçalı Yelek Modeli 11

Kaynak : http://www.stranamam.ru/post/11911665/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Parçalı Yelek Modeli”
 1. Seviluysal dedi ki:

  Ben yelegin parçasını ekledim fakat kenar odasını nasıl yapacağım bilgi verir misiniz

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba. Kirpik oyası yapabilirsiniz. Beğendiğiniz bir kenar oyası yapabilirsiniz. Bu modelleri uygulayabilirsiniz.
   https://mimuu.com/videolu-kirpik-orgu-modeli-dikdortgen-sal-yapilisi/
   https://mimuu.com/bahar-cicekleri-yelek-modeli-yapilisi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler