Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şık Şal Modelleri

Şık şal modellerinde bugün firkete ile yapılmış bir örneğin tarifi var. Şal modellerinde firkete ile yapılmış farklı modellerde olmuştu. Değişik örneklerin yapılışını arıyorsanız şık şal modellerini örebilirsiniz. Firkete şal yapımı için firkete boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayarak örebilirsiniz. Saç örgü şeklinde, burgu şeklinde yapılmış harika bir model. 3 videoda hem firkete örgü nasıl örülür onu öreceğiz daha sonra ise şala nasıl şekil verdiğimizi göreceğiz. Etol şal modelleri olarak yine şal boyutlarını da istediğiniz gibi örebilirsiniz. Videolu firkete örgü şal modeli nasıl yapılır tüm detaylar videoda. Aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. Firketeleri şişi bükerek kendiniz yapabilirsiniz. Veya tuhafiyelerden satın alabilirsiniz. Angora ipleri ve tığları ayarladıktan sonra şık şal modelleri örmeye başlayabilirsiniz. Dilerseniz tarifine geçelim.

Alize Yün Şal Modelleri

Şık şal modelleri için firketeden bir örnek kullanıyoruz. Modelin nasıl yapıldığını, şala nasıl şekil verildiğini net bir şekilde videoda bulabilirsiniz. Firketeyi şalı istediğimiz uzunluğa gelene kadar örüyoruz. Ve daha sonra birleştirerek şal olarak kullanabilirsiniz. 3 lü olarak örüp örgü fular modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Kenar kısımları için örgü çiçek modellerini kullanabilirsiniz. Püsküller, kurtçuklar yapabilirsiniz.

Şık Şal Modelleri 2

Şık Şal Modelleri 1

Çok güzel ve değişik bir şal. Gelin şal modelleri, omuz şal modelleri olarak kullanılabilecek harika bir örnek. Daha küçük firketeler ile örüp yelek modelleri olarak da örüp kullanılabilir diye düşünüyorum. Hadi şimdi bu güzel örneğin detaylı bir şekilde yapılışını izleyelim.

Şık Şal Modelleri

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler