Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

File Üçgen Şal Yapılışı

Örgü şal modelleriyle devam ediyoruz. Sırada çok hoşumuza gidecek örmesi kolay file üçgen şal yapılışı var. Ajurlu örgü modellerinden. Keyifle örülen hızlı ilerleyen biraz dikkat isteyen bir model. Günlük kullanım için veya çeyizlik şal modelleri olarak örebilirsiniz. Hatta örgü boyunluk modelleri veya örgü baktüs şal modelleri olarak da tamamlayabilir kışın soğuk günlerinde keyifle kullanabilirsiniz. Normal üçgen şalın dışında baktüs ve boyunluk biraz daha kısa oluyor. Ölçülerini en iyi boynunuza, omuzlarınıza ölçerek belirleyebilirsiniz.

Biraz daha önce ördüğümüz örgü şallardan bahsedelim. Tabi burada her modele değinmek çok zor. 450 nin üzerinde şal tarifi mevcut. Mesela bunlardan bir tanesi son paylaştığımız modellerden olan kapşonlu örgü şal yapılışı. Oldukça kullanışlı bir model. Önereceğimiz diğer bir modelimiz ise motifli örgü gelin şalı yapılışı. Günlük kullanım içinde örebilirsiniz. File üçgen şal yapılışı için detaylara geçiyoruz.

File Üçgen Şal Nasıl Örülür?

File örgü modellerini özellikle yazlık örgü modellerinde çok kullanıyoruz. Bugün ajur örgüleri şal modellerine uyarladık. Haraşo örgü modelleriyle örülmüş ip dolayarak ajurlar verilmiş çok hoş bir örnek.

File Üçgen Şal Yapılışı

Ajurlu örgü modellerinin en güzel hallerinden biri. Yeni model şallar, kolay ve gösterişli şallar arıyorsanız hemen bu modeli örmeye başlayabilirsiniz. Buyurun tarife. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler