Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kapşonlu Örgü Şal Yapılışı

Şiş örgü örneklerinden yepyeni bir tarifle devam ediyoruz. Örgü şal modelleri, örgü boyunluk modelleri ve örgü şapka modelleri olarak kullanacağımız yeni örgü modellerinden bir anlatım. Kapşonlu örgü şal yapılışı. Beğendiğimiz şiş örgü örnekleriyle şallar örüyor daha sonra şallara kapşon ekleyerek kullanışlılığını artırıyoruz. Örgü şal modellerini şişle veya tığla örüyoruz. Tığla ördüğümüz şallara da kapşon ekleyebiliriz. Az sonra paylaşacağımız modelin görüntüsünü elde edebiliriz.

3ü bir arada örgü modellerinden muhteşem bir model. Şapka, boyunluk, şal hatta atkı bir arada. Daha önce ördüğümüz külah örgü modeli örneği ile kapşonlu şallar örüyoruz. Çok amaçlı örgü modellerinden zaman zaman bahsediyoruz. Örgü boyunluk modelleri ve şapka olarak kullandığımız kolay modeller arıyorsanız videolu tığ işi kapşonlu şal yapımına göz atabilirsiniz. Tığla örülmüş daha kolay bir model.

Kapşonlu Şal Nasıl Örülür?

Modeliyle çok şık bir anlatım daha. Şapka, boyunluk, atkı, şal…Hepsi bir arada. Beğendiğiniz şiş örgü örnekleriyle en güzel örgüleri örebilir kışın soğuk günlerinde kullanarak üşümeden sıcacık kalabilirsiniz.

Kapşonlu Örgü Şal Yapılışı

Düz örgüler, ajurlu örgüler, kolay örgüler ile yepyeni modeller tasarlayabilirsiniz. Az sonra anlatımını paylaşacağımız kapşonlu örgü şal yapılışı sizlere ilham verecek ve yeni modelleri tasarlamaya koyulacaksınız. O halde hemen videoya geçelim. Detaylarıyla yeni modelimizin yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler