Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçek Diyarı Örgü Şal Yapılışı

Sırada çok güzel bir şalın yapılışını anlatan video var. Yabancı örgü modellerinden bir anlatım daha hazırladık. Çiçek diyarı örgü şal yapılışı. Rengiyle modeliyle çok zarif şekilde örülmüş şallardan. Pamuklu ipler, keten ipler, merserize iplerle şalı örebilirsiniz. Örgü şal modellerinde bugüne kadar çok güzel şallardan bahsettik. Kimi etol oldu kimi motifli kimi düz kimi de tığ veya şişle örüldü. En son paylaştığımız modeller arasında yapraklı etol şal yapılışı var. Değişik şekillerde örerek yapraklı şalı tamamlamıştık. Yine ördüğümüz şallar arasında çiçekli modellerden bahsedecek olursak çiçekli şal modeli yapılışı ve tarifini inceleyebilirsiniz. Tek renk olarak örmüştük. Fakat siz her motifi farklı renklerde de yapabilirsiniz. Çiçekli şal modelleri de çiçekleri renkli dışını tek renk olarak ördüğümüz kolay örgü şal modellerinden. Daha fazlası önceki içeriklerimizde. Şimdi çiçek diyarı örgü şal yapılışını öğrenme zamanı.

Çiçek Diyarı Örgü Şal Yapılışı 11

Çiçek Diyarı Şal Nasıl Örülür?

Pamuklu iplerle örülmüş yepyeni bir motif daha. Çiçekli motifler bir araya gelip eklendiğinde çiçek diyarını oluşturuyor. Çok renkli örgü modellerini kullanmayı seviyorsanız tam sizlere göre bir model. Baharın cıvıl cıvıllığını yazın sıcaklığını yansıtan şallardan.

Çiçek Diyarı Örgü Şal Yapılışı 11

Çiçek Diyarı Örgü Şal Yapılışı 2

Çiçek Diyarı Örgü Şal Yapılışı

Çiçek Diyarı Örgü Şal Yapılışı 4

Çiçek Diyarı Örgü Şal Yapılışı 1

Çiçek Diyarı Örgü Şal Yapılışı 2

Çiçek Diyarı Örgü Şal Yapılışı 5

Çiçek Diyarı Örgü Şal Yapılışı 6

Çiçek Diyarı Örgü Şal Yapılışı 9

Çiçek Diyarı Örgü Şal Yapılışı 8

Çiçek Diyarı Örgü Şal Yapılışı 7

Çok güzel duruyor değil mi. Bayıldım. Eğer sizde beğendiyseniz hemen altta çiçek diyarı örgü şal yapılışını bulabilirsiniz.

Kaynak : https://www.katia.com/ES/patrones-lanas-estambres-primavera-verano-mujer-chal-8035-445.html

https://www.etsy.com/listing/1224929220/flowerland-shawl-crochet-pattern-pdf

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler