Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Şal Modelleri ve Yapılışı

Örgü şal modellerinden yepyeni harika bir örnek hazırladık. Tığla şal modelleri ve yapılışı şemalı ve videolu anlatımlı harika bir örnek. Yeni şal modelleri ve yapılışı. Örgü şalı örerken, şemayı okurken veya videoyu izlerken eğer aklınıza takılan bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz. Tığ işi şal batik iple örülmüş sonbahar renklerinde harika bir örnek. Şal modelleri için sizde batik ipler kullanabilirsiniz. Kenarında dalgalı çok güzel bir örnek. Alize iplerle de çok güzel olacaktır. Şal modellerinden çok güzel örneklerimiz var. Yeni şal modelleri ve yapılışına geçmeden önce birkaç örneğe değinelim. Boncuklu gelin şalı yapılışı çok kolay ve süper bir örnek. Gelin şalı modeli, çeyizlik şal modeli olarak örüp kullanabilirsiniz. Şal örgü tarifleri için beğendiğiniz ipleri kullanabilir şallarınızı keyifle örebilirsiniz. Etol şal modelleri olarak ördüğümüz şalın boyutlarını istediğiniz gibi örebilirsiniz. Hadi başlayalım yeni şal modelleri ve yapılışına.

Kolay Şal Modelleri ve Yapılışları

Yeni şal modelleri ve yapılışını sizlere hem videolu olarak hemde şemalı olarak hazırladık. Şalın kenarında kullandığımız kenar oyası modelleri daha önce tek başına olarak şal modellerinde kullanmıştık. Önce şemamızı inceleyelim. Modeldeki şalın ebatları 45,5 cm x 178 cm ebatlarında. Siz istediğiniz ölçülerde örebilirsiniz. Önce kenar oyası şemasını görelim. Daha sonra arada kullanacağımız modelin şemasını görelim.

Yeni Şal Modelleri ve Yapılışı 1

Yeni Şal Modelleri ve Yapılışı

Şemalarda kullanılan sembollerden bahsedelim. Uzun çizgi trabzan, daire zincir, artılar sık iğne anlamına geliyor. T şekli ise tekli trabzan anlamına geliyor.

Yeni Şal Modelleri ve Yapılışı 2

Yeni Şal Modelleri ve Yapılışı 3

Yeni Şal Modelleri ve Yapılışı 5

Yeni Şal Modelleri ve Yapılışı 4

Sıra geldi yeni şal modelleri ve yapılışının videosunu izleyelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/row-en/patons-globetrotter-shawl/PAC0126-001515M.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler