Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Cepli Şal Yapılışı

Örgü atkı modelleri, örgü şal modelleri olarak kullanabileceğiniz harika bir örnek. Cepli şal yapılışı için sizde beğendiğiniz tığ işi örneklerle örebilirsiniz. Dikdörtgen bir parça örüyoruz. Cepler ekleyerek yeni bir hale çeviriyoruz. Örgü şal modelleri olarak yeni modellerde birçok ip seçeneği var. Beğendiğiniz örnekleri örebilir uzunluk ve genişliklerini ayarlayarak her yaşa göre örebilirsiniz. Örgü atkı modelleri, örgü boyunluk modelleri olarak cepleri atkı olarak kullanabilirsiniz. Boyunluk nasıl örülür açıklamalı , atkı nasıl örülür resimlerle, şemalarla ve video ile hazırladık. Kolay bir model. Severek öreceğiniz örneklerden olacak. Farklı renklerle örerek erkek örgü atkı modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Cepli şal yapılışı için detaylara geçelim. Kendimiz için kızlarımız için örelim.

Cepli Şal Nasıl Örülür?

Güzel bir fular, güzel bir atkı örüyoruz. Şal olarak istediğiniz genişlik ve uzunluk olarak istediğiniz ölçülerde örebilirsiniz. 5, 25 mm tığla 2 adet düğme ile seçtiğimiz iple şalı örebiliriz. Düğmeler cepler için. İsteğe bağlı. İsterseniz kullanmayabilirsiniz. Şalın ölçüleri 32 cm x 182 cm ölçülerinde. Böyle uzun bir parça örüyoruz. Daha sonra 20 cm katlayarak cepleri oluşturuyoruz. İsterseniz cepleri ayrıca örüp dikebilirsiniz. Cepli şal yapılışı için şemamızı görelim.

Cepli Şal Yapılışı 4

Zincir sayısının uzunluğunu 6 ve katları + 1 +1 zincir çekerek başlıyoruz. Enden veya boydan istediğiniz gibi örebilirsiniz. Şalın ceplerini katladıktan sonra kenar oyasını yaparak cep kısımlarını birleştiriyoruz. % 50 pamuklu % 50 akrilik bir iplik kullanıyoruz. 48 zincir ile başlıyoruz. Yukarıdaki şemaya uygun şekilde örüyoruz.

Cepli Şal Yapılışı 3

Cepli Şal Yapılışı

Çok güzel ve kolay bir model. Cepli şal yapılışı için son halini inceleyelim ve videodan yapılışını izleyelim.

Cepli Şal Yapılışı 1

Cepli Şal Yapılışı 2

Cepli Şal Yapılışı 5

 

Kaynak : https://www.handworkdiy.com/como-tejer-bufanda-crochet-con-bolsillos-tutorial-patron/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler