Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Dalgalı Örgü Şal Yapılışı

Örgü şal modellerinden harika bir model daha. Tığla ördüğümüz dalgalı örgü modellerinden. Ajurlu örgü modelleriyle ördüğümüz şalı renkli iplerle örüyoruz. İsterseniz bu modeli alize iplerle şal modelleri olarak da örebilirsiniz. Çok zarif olacaktır. Çeyizlik şal modelleri olarak çok güzel durur. Daha kalın pamuklu iplerle de örgü boyunluk modelleri, yazlık şallar olarak kullanabiliriz. Omuz şal modelleri olarak kullanabiliriz. Şimdi birkaç örgü şallardan bahsedelim. Daha sonra yeni modelimizi detaylarıyla öğreniriz.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz şallardan bahsedeceğiz. Çok şık çok zarif örmesi kolay ve zor modellerin olduğu şallardan. Mesela İrlanda danteli baktüs şal yapılışı örgü çiçek modelleriyle, örgü güllerle süslediğimiz şallardan. Fıstıklı kenar oyalı şal yapılışı ise her renkle muhteşem duracak modellerden. Dalgalı örgü şal yapılışı büyük küçük herkese ölçüleri ayarlayarak öreceğiniz modellerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi tığla dalgalı örgü şal yapılışını öğrenmeye geçelim.

Tığla Dalgalı Şal Nasıl Örülür?

Tek renkle veya 2 -3 renkle örüldüğünde çok güzel duran bir şalın yapılışını hazırladık.  Birbiri ile uyumlu renkleri veya zıt renkleri seçerek kendinize istediğiniz ölçülerde çok güzel şallar örebilirsiniz. Uzun renk geçişli kek ipleri kullanabilirsiniz.

Tığla Dalgalı Örgü Şal Yapılışı 1

Tığla Dalgalı Örgü Şal Yapılışı

Rengiyle modeliyle çok güzel duran bir şal. Son olarak videoya geçelim ve tığla dalgalı örgü şal yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler