Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İncili Şal Örgü

Sizlere incili şal örgü modeli hazırladık. Bu güzel model için oya ve dantel dünyasına teşekkür ederiz. Güzel anlatımı için. Videolu paylaşımı için. Şal modellerinin en güzel örneklerini çeyizlerimize örüp koyuyoruz. Hemen çeyizleriniz için örmek isteyeceğiniz bir şal yapılışı. Minik minik çiçeklerden oluşan incili bir şal. Sanki beyaz inci ile örülse daha güzel olur gibi. Ben pek şal kullananlardan değilim. Başkasında gördüğüm zaman çok hoşuma gidiyor ama kendimde beğenmiyorum. Neden bilmiyorum. Ama kullanamıyoruz. Sizlere daha önce fıstıklı yelpaze üçgen şal modeli yapımı paylaşmıştık. Bu şal bitti. Çok güzel oldu. Yapılışını yani bitmiş halini sizlerle paylaşacağım. Midye kabuğu şal modeli de bittiğinde çok güzel duruyor. Aynı modeli yelek modellerinde, lif modellerinde de kullanıyoruz. İncili şal örgü yapılışını da yine yelek modellerinde kullanabilirsiniz. Tığ işi ile örülmüş bir örnek. İstediğiniz ölçüde zincir çekip üzerine minik çiçekleri yaparak örneği kurabilirsiniz.

İncili Şal Örgü 2

İncili Şal Örgü 1

Boncuklu Şal Modelleri ve Yapılışı

Yukarıda şalın bittiğinde nasıl durduğunu gördük. Kirpikli çok güzel bir model. İncili şal örgü için kenar kısmına istediğiniz kenar oyası modellerini yapabilirsiniz. Yine aynı örnekten koyabilirsiniz. Püsküller, ponponlar ekleyebilirsiniz. Örgü kurtçuklar yapabilirsiniz. Şal kenar modelleri içinde dilediğiniz, beğendiğiniz kenar oyasını kullanabilirsiniz.

Sözü fazla uzatmadan şimdi şal modellerinin nasıl yapıldığını izleyelim. İyi seyirler. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler