Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Simli Şal Modelleri

Dantel şal modelleri, omuz şal modelleri örnekleri arıyorsanız sizlere harika bir model tarifi hazırladık. Simli şal modelleri. Bittiğinde harika duruyor. Kendim örerken sizlere video çekmeye çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Video çekme konusunda biraz acemiyim. Hatalarım oldu ise affola. Simli şal modelleri alize simli iple ve 2.5 mm tığla örüldü. Yanlış hatırlamıyorsam 4 e yakın ip gitti. Öreceğiniz ölçülere göre ip sayısı değişecektir. Üçgen şal modelleri olarak ördüğümüz fıstıklı, örümcekli harika bir şal. Yabancı bir siteden resme bakarak çıkartmıştım bu şalı. Şal modellerini sizde çok beğendiğiniz modelleri yapılışı yoksa ve örgü biliyorsanız resimlerden çıkartabilirsiniz. Şal modellerinin kenarına da istediğiniz oyalardan yapabilirsiniz. Püsküller takabilirsiniz. Şalın içinde örümcekler olduğu için kenarına 2 -3 sıra örümcek gittim ve örgü çiçek yaptım. Fıstıklar da çok güzel duracaktır. Şal modellerinden ördüğüm diğer örnekler ise fıstıklı şal örnekleri ve yapılışı örneği ve midye kabuğu şal modeli. Bu iki modelde bittiğinde harika duruyor. Gelelim şimdi simli şal modelinin yapılışına.

Alize Yün Şal Modelleri

Simli Şal Modelleri 1

22 fıstıkta tamamlandı şal. Boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Çok güzel ve çok zarif bir örnek. Simli şal modelleri çeyizlik şal modelleri, gelinlik şal modelleri olarak örüp kullanacaksanız her zaman olduğu gibi krem rengi iplerle örebilirsiniz. Açık pembe tonları, açık mavi tonları, açık soğan kabuğu renkleri ile de çok güzel duruyor. İp tercihi tamamen sizin.

Simli Şal Modelleri 3

Simli Şal Modelleri

Çok güzel görünüyor değil mi. Ben çok beğendim. Sizde fıstıklı, örümcekli şal modellerinden zarif örneği örmek isterseniz tarifi hemen altta videoda yer alıyor. Videoyu izlemeniz yeterli. Aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler