Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Etol Şal Modelleri Yapılışı

Fıstıklarla yapılmış tığ işi örgü modelleriyle hazırlanmış etol şal modelleri yapılışı hazırladık. İstediğiniz boyutlarda öreceğiniz keyifli örgülerden. Örgü yelek modellerinde, örgü hırka modellerinde kullanabilirsiniz. Bu tekniği daha önce tığ oyası modellerinde kullanmıştık. Fıstıklı tığ oyaları yapmıştık. Şimdi ise şal modellerinde kullanacağız. Örgü şal modellerinde de çok güzel duruyor. Örümcekli şal modelleriyle, fıstıkları birleştirerek yaptığımız şalı çok seveceksiniz. Daha ince örerek örgü atkı modelleri, baktüs şal modelleri yapılışı anlatımlı modellerde kullanabilirsiniz. Çok şık duracaktır. Çeşitli iplerle örebilirsiniz. Çeyizlik şal modellerini angora iplerle örebilirsiniz. Alize üçgen şal modelleri ve yapılışı paylaşımlarımız çok oldu. Aralarına ise etol şallar ekledik, firkete şal modelleri ekledik. Yine yeni güzel bir şal öreceğiz. Etol şal modelleri örgü örneği için tarife geçelim. Nasıl örülüyor öğrenelim.

Etol Şal Modeli Yapılışı

Kenarlarında çiçekli tığ oyası modelleriyle süslenmiş şık bir şal. Günlük kullanım için veya çeyizlik şal modelleri olarak örebilirsiniz. Yine ölçüleri istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Alize etol modelleri için püsküller, ponponlar, kurtçuk kenarları da yapabilirsiniz.

Etol Şal Modelleri Yapılışı 1

Şala 6 zincir çekilerek başlanıyor ve videoda anlatıldığı gibi örülüyor. Bittiğinde de yukarıdaki gibi görünüyor. Örülmeye değer örneklerden. Türkçe videolu olarak hazırlanmış etol şal modelleri yapılışını izliyoruz.

Etol Şal Modelleri Yapılışı

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler