Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bademli Şal Modelleri

Tığ işi örgü modelleri ile sizlere harika bir bademli şal modelleri tarifi hazırladık. Yazlık şal modelleri, örgü boyunluk modelleri, baktüs şal modelleri olarak kullanabilirsiniz. Örgü şal modellerinden şemalı anlatımlı modelde badem örneğini kullanıyoruz. Badem örneğine çilek örneği veya ananas örneği diyenler de var. Her isme de yakışıyor. Kolay bir örnek. İlk defa örgü örecek arkadaşlarımızda rahatlıkla yapabilirler. En yeni en mükemmel şal tariflerine bizi takip ederek ulaşabilirsiniz. El örgüsü omuz şalı ince iplerle örebileceğiniz bir örnek. Batik iplerle de güzel durur. Simli iplerle de. Bademli şal modeli çok güzel bir örnek. Her tarz iple örülebilir. Birçok şekilde farklı örgülerde kullanmıştık. Şimdi şalda nasıl durduğuna bakalım.

El Örgüsü Şal Modelleri

Şemalı anlatımlı güzel bir şal var. Şemada okuma yaparken eğer takıldığınız bir konu olursa yorum kısmından ulaşarak sorabilirsiniz. Örerken keyif alacağınız boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayacağınız bir şal. Bademli şal modelleri için hemen sizlere şemayı vermek istiyorum.

Bademli Şal Modelleri 2

Şemada daireler zincir, uzun çizgiler trabzan, x ler ise sık iğne anlamına geliyor. Kolay bir şal. Bittiğinde çok güzel duruyor. Şalı örüp tamamladığınızda gerdirme işlemi yapabilirsiniz. Videosunu hemen sizlerle paylaşacağız. Şalın boyutları 230 x 45 cm boyutlarında. Şimdi şal gerdirme nasıl yapılır ona değinelim. Ütü gerektirmeden şallarınıza şekil verebilirsiniz.

Şalı bittiğinde çok güzel duruyor. Hadi yakından inceleyelim.

Bademli Şal Modelleri

Bademli Şal Modelleri 1

Bademli Şal Modelleri 3

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/2404

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler