Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Alize Üçgen Şal Modelleri ve Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında bugün şemalı anlatımla ve videolu anlatımla şahane bir model hazırladık. Örgü şal modellerinden çiçekli bir model. Alize üçgen şal modelleri ve yapılışı birkaç farklı renkle örülmüş örneklerini de göreceğiz. Sizde sevdiğiniz renklerle örebilirsiniz. Şalda kullanılan kenar kısmında ister fıstık ister su taşı örneğini kullanabilirsiniz. Videoda su taşıyla yapılmış halini göreceğiz. Alize üçgen şal modelleri ve etol şal modelleri olarak örebilirsiniz. Hatta bu modelden dantel runner modelleri de örebilirsiniz. El örgü şal modelleri ve yapılışı farklı örgülere de çevrilebilir.  Alize iplerle, merserize iplerle, pamuklu iplerle örebiliriz. Farklı modellerde şal örmek isterseniz çok güzel bir önerimiz olacak. Pervane tığ şal modeli yapılışı. Tığla örülen kolay şallardan. Şimdi el örgüsü şal modellerinden çok sevilen örneğin anlatımına geçelim.

Örgü Şal Modelleri Açıklamalı

Şemalı anlatımla başlayacağız önce. Sonra videolu anlatımına geçeceğiz. Sonra sevdiğimiz renklerle şalı örmeye başlayacağız. Galeride mavi, vizon, krem renkle örülmüş örneklerini göreceğiz. Yünlü iplerle, akrilik iplerle örebilirsiniz. Hemen alize üçgen şal modelleri ve yapılışı şemasına geçelim.

Alize Üçgen Şal Modelleri ve Yapılışı 7

Alize Üçgen Şal Modelleri ve Yapılışı 37

Şala 2 farklı şekilde başlayabiliriz. Yukarıdaki şemalardan takip edebilirsiniz. Şimdi kenarı fıstıklarla veya su taşı örneğiyle örülmüş şalın örneklerini inceleyelim.

Şalın boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kısa tutarak örgü boyunluk modelleri, örgü baktüs şal modelleri olarak örebilirsiniz. Şimdi detaylarıyla videodan anlatımını izleyelim.

Kaynak : https://www.artofit.org/image-gallery/65161525850531102/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler