Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

4 Günde Şal Nasıl Örülür?

Muhteşem örgü şal modellerinden bir anlatımla devam ediyoruz. Çeyizlik şal modelleri olarak günlük şal modelleri olarak öreceğiniz kullanışlı ve çok zarif bir şal. Adım adım nasıl örüldüğünü Türkçe videodan izleyerek öğreneceğiz. Biraz zikzak örgü modellerini andırıyor. Omuzları tam örten bolero şal modellerinden yeni örgü modellerinden bir  şal. Alize iplerle ince pamuklu – merserize iplerle şalı örebilirsiniz. Hatta bu modellin zincir sayısından ayarlamalar yaparak örgü etek modellerinde de kullanabiliriz. Örgü panço modelleri, örgü pelerin modelleri olarak da kullanabiliriz.

Yeni şal modellerinden daha önce ördüğümüz tomurcuk gül şal modeli yapılışını da çok beğeneceksiniz. Yine alize iplerle şalı örebilirsiniz. Gül tomurcuklarının orta kısmına inci dikebilirsiniz. Şiş örgü şal modelleri örmek isterseniz de begonvil şal yapılışını deneyebilirsiniz. Örmesi keyifle ve dikkat isteyen modellerden. Daha fazla örgü şal modelleri ve yapılışı için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi 4 günde şal nasıl örülür öğrenelim.

Baştan Sona Anlatımıyla Örgü Şal Modeli Yapılışı

Tığ işi örgü modelleriyle, zikzak örgü modellerini andıran harika bir şal hazırladık. Adım adım nasıl örüldüğünü tüm ayrıntılarıyla videodan öğreneceğiz. Bu model çok zarif çok güzel örmesi kolay ve keyifli. 4 günde tamamlayabilirsiniz. Bence bu şala kum boncuklar eklendiğinde veya simli, pullu iplerle örüldüğünde de muhteşem durur.

4 Günde Şal Nasıl Örülür? 1

4 Günde Şal Nasıl Örülür? 2

4 günde şal nasıl örülür öğrenmek ister misiniz. O halde hemen videoya geçelim. Alize iplerle ördüğümüz şalın yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler