Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Ekinoks Şal Modeli

Sizlerle farklı bulduğumuz her şeyi paylaşmaya çalışıyoruz. Yine onlardan biri. Örgü şal modelleri. Sizlere sayfamızda daha önce ajurlu örgü dikdörtgen şal yapılışını paylaşmıştık. Bu model çok amaçlı. Bebek battaniyesi, örgü yelek, örgü hırka örebilirsiniz. Hepsine çok güzel yakışacak çok şık bir model. Yine çok şık bir model olan örgü panço modeli yapılışı paylaştık. O modelde yuvarlak olarak örülüyordu. Ve örgü hırka modeli olarak giyiyordunuz.

Örgü Şal Modeli Anlatımlı

Bu şalın anlatımını sizlere grafik olarak vereceğiz. Begonvil şal yapılışı anlatımlı modelinde olduğu gibi cast on tekniği ile başlayarak örüyorsunuz.

Grafikteki şekillerin ne anlama geldiğini aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.
Örgü Ekinoks Şal Modeli 10

Şimdi örneğimizin grafiğine geçebiliriz.

Örgü Ekinoks Şal Modeli 6

Örgü Ekinoks Şal Modeli 2

Örgü Ekinoks Şal Modeli 8

Grafikleri resimdeki gibi uyguladığınızda ortaya çok güzel bir şal modeli çıkacak. Çeyiz hazırlığında olanlar. Kendilerine şık bir anlatımlı şal modelleri arayanlar, torunlarına örgü şal örnekleri arayanlar örebilirler. İstediğiniz renkte örebilirsiniz. Turuncu, ebruli nasıl isterseniz. Ben şal örerken alize angora gold simli ile örüyorum. Ve 3- 3.5 numara misinalı şiş ile örüyorum. Şallarda güzel duran bir ip. Bu modelde de güzel duracaktır. Ama siz beğendiğiniz ipi tercih edebilirsiniz. Farklı markaların iplerini de tercih edebilirsiniz. Şal bittiğinde aşağıdaki gibi görünecektir. Nasıl güzel değil mi.

Örgü Ekinoks Şal Modeli 9

Örgü Ekinoks Şal Modeli 3

Örgü Ekinoks Şal Modeli 4

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler