Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Çiçek Şal Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden sadece örgü şal modellerinde değil birçok örgü modelinde kullanacağınız bir örneğin yapılışını hazırladık. Yazlık örgü modellerinde, bebek battaniyesinde, paspas modellerinde, yelek modellerinde kullanabileceğiniz bir şal. Kolay çiçek şal yapılışı herkesin rahatlıkla örebileceği modellerden. Çiçekli örgü modelleri şallarda çok güzel duruyor. Daha önce 8 farklı modelde şal modelleri ve şemaları hazırlamıştık. İçinde çok güzel çiçekli, farklı örgü modellerinden şallar var. Çiçek motifli örgü şal örnekleri ve yapılışları çok güzel yuvarlak motiflerden bir örnek. Tığ işi örgülerden. Kola çiçek şal yapılışını sizlere şemalı olarak hazırladık. Kolay bir model. Eğer aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. Hazırsanız örgü şal yapımına geçelim.

Anlatımlı Örgü Şal Modelleri

Modeli sizlere hem şemalı olarak hem de videolu olarak hazırladık. Çok rahat bir şekilde örebileceğiniz bir örnek. Birçok örgüde kullanabiliriz. Yelekler, hırkalar çok güzel durur. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde çeşitli örgülerde kullanabilirsiniz. Önce şalımızın şemasını ve motiflerin nasıl ekleneceğini görelim.

Kolay Çiçek Şal Yapılışı

İstediğiniz boyutlarda örebileceğiniz güzel bir şal. Yazlık bebek battaniyesi olarak da harika durur. Lif modelleri bile örülebilir. Kese, uzun lif örülebilir. Bir motifin boyutları yaklaşık 14 cm. Tabi bu ölçüler kullanacağınız iplerin kalınlık ve inceliğine göre değişecektir. Angora iplerle de motifler örülüp şallar yapılabilir. Etol şallarda güzel olur.

Kolay Çiçek Şal Yapılışı 1

Kolay Çiçek Şal Yapılışı 2

Kolay çiçek şal yapılışının şemasını ve şalın nasıl durduğunu gördük. Şimdi ise yapılışını videolu olarak izleyelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/caron-garden-flowers-shawl/CAC0126-009203M.html?cgid=041221-spring-inspired

https://www.ravelry.com/patterns/library/garden-flowers-shawl

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler