Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Şal Şema Örnekleri

Sizlere çok beğeneceğiniz birçok modeli bir arada veriyoruz. 10 adet şemalı şal modeli sizlerle. Şal modelleri arayanlar bu şemaları inceledikten sonra zorlanmayacaklar. Farklı şal modelleri örmek isteyenler yazımızı incelemeliler. Paylaştığımız şal modelleri üçgen şal modellerinden. Beğendiğiniz desenleri kendiniz uyarlayarak dikdörtgen şal modelleri olarak yapabilirsiniz. Şemaları incelerken , örerken takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Her kadının gardırobunda şal modelleri mutlaka olmalı. Tabi çeyizlerde de. Kış aylarınında vazgeçilmez aksesuarlarından. Ödüğünüz şalları sizlerle paylaştığımız benimde bazı modellerde kullandığım şal gerdirme işlemini yapabilirsiniz. Soğuk aylarda düğününüz oluyorsa gelin şal modellerini kullanabilirsiniz. İnanın üzerinizde çok şık duracak. Zarif modelleri tercih edebilirsiniz.

Tığ İşi Şema Modelleri

Sizlere 10 adet şal modelinin şemasını birlikte veriyoruz. Beğendiğiniz modelleri uygulayabilirsiniz. Tığ işi şal modellerine örnek hepsi. Zincir çekilerek, trabzan, sık iğne kullanılarak yapılan çok güzel örnekler.

Şemada halkalar , noktalar zinciri temsil ediyor. Üzerinde çizgi olan çubuklar trabzanları temsil ediyor. Üzerinde bulanan çizgiler ise kaçlı trabzan yapacağınız tığa kaç kez ip dolayacağınızı gösteriyor. Üstte birleşmiş çizgiler trabzanların son ilmeklerini birlikte örmeyi temsil ediyor. Artılar ise sık iğneyi simgeliyor. Sizlere şemada bulunan simgelerin anlamlarını paylaştım. Yine örerken takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz. Buyrun şema modellerimiz.

Tığ İşi Şal Şema Örnekleri

Tığ İşi Şal Şema Örnekleri 1

Tığ İşi Şal Şema Örnekleri 2

Tığ İşi Şal Şema Örnekleri 3

Tığ İşi Şal Şema Örnekleri 4

Tığ İşi Şal Şema Örnekleri 5

Tığ İşi Şal Şema Örnekleri 6

Tığ İşi Şal Şema Örnekleri 7

Tığ İşi Şal Şema Örnekleri 8

Tığ İşi Şal Şema Örnekleri 9

Kaynak : http://clubmasteric.ru/shemi-vasanie-kruchkom/shali-kruchkom/1567-shema-shalei-kruchkom.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler