Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Baktüs Şal Modeli Yapılışı Anlatımlı

Baktüs şal modellerinin en güzel örneklerinin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada çok beğeneceğimiz baktüs şal modeli yapılışı anlatımlı örnek var. İstediğimiz boyutlarda öreceğimiz üçgen örgü şal modelleri ve yapılışı örneklerinden. Küçük örerek örgü boyunluk modelleri büyük örerek omuz şal modelleri olarak kullanabiliriz. Çeyizlik şal modelleri ve yapılışı olarak da çok şık duracak. Aynı modeli zincir üzerine kurarak etol şal modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Kirpikli şal modelleri sadece 2 turdan oluşuyor. Örgüye yeni başlayanlar, kendine kolay ama gösterişli şal modelleri örmek isteyenler için çok güzel bir örnek. Baktüs şal yapımı modellerinden daha önce paylaştığımız bir örneğimiz vardı. Çok sevildi ve birçok kişi tarafından örüldü. Detaylarına yapraklı baktüs şal yapımından ulaşabilirsiniz. Tığla ördüğümüz muhteşem şal modellerinden. Az sonra paylaşacağımız örnek de öyle. Simli, pullu her çeşit iple keyifle örebilirsiniz. Hazırsanız hemen tarife geçelim.

Baktüs Şal Yapımı Kolay

Sadece 2 turun tamamlanmasıyla oluşan çok zarif bir şal. Örümcekli, kirpikli gösterişli model. Hemen görür görmez örmek isteyeceksiniz. Sizde görenler hemen örneğini isteyecek. Kenar oyası modelleri olarak yine aynı kirpik desen uygulamasını yapabilirsiniz. Püsküller, kurtçuklar, örümcekli kenar oyalarından yapabilirsiniz.

Baktüs Şal Modeli Yapılışı Anlatımlı

Resimde gördüğünüz şalın boyutları 145 x 82 cm. Sizde istediğiniz boyutlarda örebilirsiniz. Muhteşem görünüyor değil mi. Sözü daha faza uzatmadan hemen baktüs şal modeli yapılışı anlatımlı videoya geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler