Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığla Yapılan Şal Modelleri

Üçgen şal modellerinden çok güzel bir örneğin anlatımını hazırladık. Videoda baştan sona ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Videoda olduğu gibi lif ipleri ile örebilirsiniz. Angora iplerle ördüğünüzde de çok güzel duracaktır. Şal modellerinde özellikle çeyizlerde kullanılacaksa ince angora ipler kullanılıyor.  Sizde şal modellerinizde angora ipleri kullanabilirsiniz. Çok güzel renkleri var. Beğendiğiniz renklerle şallarınızı örebilirsiniz. Gelinlik şal modelleri örebilirsiniz. Beğendiğiniz dantel örneklerini şal örneklerine çevirerek kullanabilirsiniz. Şallarınızı örmek için dantel iplerini de kullanabilirsiniz. Boyunluk şeklinde şal modellerini de seviyorsanız batik iplerle öreceğiniz fırfırlı atkı yapımı çok hoş duruyor. Çok güzel bir model. Tığla, şişle, motiflerle ördüğümüz daha çok modelimiz var. Beğendiklerinizi kendiniz için, çeyizlik için, satış için, sevdiklerinize hediye için örebilirsiniz. Şimdi tığla yapılan şal modellerinin tarifinin anlatımına geçmeye.

Tığ Şal Modelleri

Tığla yapılan şal modellerinden kenarı püsküllü güzel bir örnek. Örümcekli, dantel modellerini seviyorsanız bu şal sizler için çok uygun. Zincir ve trabzanlarla ördüğümüz bir şal. Videoda model lif ipi ile örülmüş. Ve 2 mm tığ kullanılmış. Sizler angora iplerle de örebilirsiniz. Bu modeli zincir üzerine kurup etol şal modelleri, yelek modelleri, bebek battaniyesi veya diğer örgü modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Tığla Yapılan Şal Modelleri

Tığla Yapılan Şal Modelleri 1

Tığla Yapılan Şal Modelleri 2

Tığla Yapılan Şal Modelleri 3

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecektir. Çok güzel bir model. Sizde örmek isterseniz hemen videolu tarifini altta bulabilirsiniz.  Tığla yapılan şal modellerinin tarifini hemen izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler