Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Alize Şal Modelleri

Alize şal modellerinden yuvarlak motiflerle yapılışını hazırladığımız dikdörtgen şal modellerine güzel bir örnek hazırladık. Şal modellerinden büyük motifli örnekleri sevenler için kolay ve oldukça şık bir örnek. Alize şal modellerinin etol şaldan üçgen şal modellerine çevirebilirsiniz. Hırka modellerine, yelek modellerine çevirebilirsiniz. Farklı iplerle örerek bebek battaniyesi modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Çok güzel ve hoş bir model. Ebruli şal modelleri için sevdiğiniz renkte ipleri kullanabilirsiniz. Örgü aksesuar olarak şal modellerinden, boyunluk modellerinden vazgeçemiyoruz. Kışın, baharda kullanabileceğimiz şık, kullanışlı modelleri tercih ediyoruz. Tığ işi rahat örgü boyunluk yapılışı, alize şal modelleri, motifli, düz örgüler gibi birçok modeli günlük kullanımlar için, çeyizlerimiz için örüyoruz. Yapılışını birazdan paylaşacağımız modeli de aynı şekilde ister günlük kullanımlar için isterseniz de çeyizleriniz için örebilirsiniz. Tek renk alize iplerle veya batik alize iplerle bu model çok güzel olacaktır.

Motifli Şal Modelleri

Alize şal modelleri çok zarif duruyor. Krem rengi iplerle de dantel gibi duracaktır. Şalın boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Modeldeki ölçüler 37 cm genişliğinde ve 175 cm uzunluğunda. Alize ipler ve 2,5 mm tığlarla örülmüş bir örnek. Örgüye yeni başlayanlar da rahatlıkla bu modeli örebilirler.

Alize Şal Modelleri 4

Alize Şal Modelleri 2

Alize Şal Modelleri 12

Alize Şal Modelleri 6

Motifimizin detaylarını, şal olarak nasıl birbirine ekleneceğini şemada detaylı olarak inceledik. Şimdi de bittiğinde nasıl durduğunu inceleyelim. 2 farklı renk uygulaması ile işte sizlere harika bir şal.

Alize Şal Modelleri 3

Alize Şal Modelleri

Alize Şal Modelleri 1

Alize Şal Modelleri 5

Alize Şal Modelleri 7

Alize Şal Modelleri 13

Alize Şal Modelleri 10

Alize Şal Modelleri 8

Alize Şal Modelleri 9

Alize Şal Modelleri 11

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8447/zhifa

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler