Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden yepyeni etol şal örneği. Düz örgülerle örgü çiçek modellerini birleştiriyoruz. Ve ortaya tarla çiçekleri örgü şal yapılışı çıkıyor. Severek öreceğimiz tek renk veya çok renkli öreceğimiz şallardan. Tamamlandığında çok şık duruyor. Sıra dışı şallardan. Aynı örneklerden, aynı modellerden sıkıldıysanız çeyizlerde aynı modelleri görmek istemiyorsanız hemen tarla çiçekleri örgü şal yapılışına göz atabilirsiniz. Örmesi kolay şallardan. Örgü yaprak yapımını ve örgü çiçek modeli yapımını daha önce farklı modellerde de kullandık. Genelde süslemelerde kullanıyoruz. Lif modellerini, patik modellerini süslemede çok kullanıyoruz. Şalı 2 farklı şekilde kullanabilirsiniz. Örgü atkı modelleri veya örgü boyunluk modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Yeni şalın yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz örgü şal modellerinden bahsedelim.

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı 10

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz şallardan bahsedeceğiz. Günlük kullanımda veya çeyizlik şal olarak kullanacağımız şallardan. Yine tığlarla ördüğümüz modellerden. Mesela kolay etol şal nasıl örülür inceleyerek istediğiniz boyutlarda örebilirsiniz. İrlanda danteli baktüs şal yapılışı çiçeklerle süslenmiş muhteşem modellerden biri. Şişle örülen tiftik iple etol şal nasıl örülür izleyip öğrenip en güzel şekilde örebiliriz.

Tarla Çiçekleri Şal Nasıl Örülür?

Üst kısmı fıstıklı, trabzanlı alt kısmı örgü çiçek ve yapraklarla tamamlanmış boncuklarla süslenmiş harika bir şal hazırladık. Yabancı örgü modellerinden ve kolay şal modellerinden. İlk olarak şalı tamamladığımızda nasıl göründüğüne bakalım. Yakından inceleyelim.

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı 1

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı 2

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı 3

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı 4

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı 5

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı 6

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı 7

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı 8

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı 8

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı 11

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı 12

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı 13

Tarla Çiçekleri Örgü Şal Yapılışı 14

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Bakalım tarla çiçekleri örgü şal yapılışı detayları nasılmış.

Kaynak : https://www.expressionfiberarts.com/products/field-flowers.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler