Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gelinlik Şal Modelleri

Sizlere yepyeni bir modelin yapılışını hazırladık. Yuvarlak motiflerden oluşan üçgen şal modelleri. Gelinlik şal modelleri. Yuvarlak motif dantel örneklerini farklı dantelleri örmek içinde kullanabilirsiniz. Bu modelin diğer yarısını da örüp tamamlayarak bebek battaniyesi modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Gelinlik şal modelleri örneğini hırka modellerinde de kullanabilirsiniz. Masa örtüsü modellerinde de. Bu şekilde örnekleri çoğaltabiliriz. Bugün şal modelleri olarak anlatımını tamamlayalım. Sizler istediğiniz örgü modellerinde kullanabilirsiniz. Gelin şal modelleri için dantel ipleri, angora ipler, simli – pullu ipler kullanabilirsiniz. O iplerle çok daha zarif duracaktır şallarınız. Tabi pamuklu iplerinde inceleri var onları da kullanabilirsiniz. Fıstıklı şal örnekleri ve yapılışı da omuzlarda çok güzel duruyor. Gelinlik şal modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Hadi şimdi yeni şalımızın yapılış detaylarına geçelim.

Tığla Yapılan Şal Modelleri

Şaşırtıcı bir şal tarifi hazırladık sizlere. Yuvarlak motiflerden üçgen şal. Şemalarla şalın açıklamasını hazırladık. Şalı örerken eğer takıldığınız bir konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Yorum kısmından sorularınızı sorarak bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 3 tane yarım daire motifimiz var. Ve 1 tane tam daire motifimiz. Aralardaki boşluğu doldurmak için ise kare motif kullanıyoruz. Tüm bu parçalar tamamlandığında gelinlik şal modelleri ortaya çakıyor. En son olarak şalın üçgen kısmına püsküller ekliyoruz. Dilerseniz sizler farklı bir kenar oyası modeli de kullanabilirsiniz. Ama bu hali ile çok güzel olmuş.

Gelinlik Şal Modelleri

Gelinlik Şal Modelleri 2

Gelinlik Şal Modelleri 5

Şalımız bu şekilde. Şimdi motifleri örüp birleştirdiğimizde nasıl durduğuna bakalım. Değişik ve şaşırtıcı. Günlük kullanımlar için, çeyizler için, gelinlik şal modellerini örebilirsiniz.

Gelinlik Şal Modelleri 1

Gelinlik Şal Modelleri 3

Gelinlik Şal Modelleri 4

Kaynak : https://crochet101.blogspot.com/2019/08/amazing-shawl.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler